کد خبر: 138499 A

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی:

طرح بهینه‌سازی مصرف سوخت واحدهای طیور انجام شده است که از ۲۱ هزار تعداد واحدهای مرغدار کشور هفده هزار و پانصد نفر در شرف اصلاح و ما مابقی اصلاح شده‌اند.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور از اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف سوخت در ۵هزار واحد طیور خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،، محسن موحدیان عطار در نشست خبری که صبح امروز به مناسبت برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای استان‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی برگزار شد ضمن بیان اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف سوخت واحدهای طیور اظهار داشت: اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف سوخت واحدهای طیور انجام شده است که از ۲۱ هزار تعداد واحدهای مرغدار کشور هفده هزار و پانصد نفر در شرف اصلاح و ما مابقی اصلاح شده‌اند.

وی در خصوص برگزاری چهارمین دوره انتخابات شورای استان‌های سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی گفت: براساس مفاد فصل انتخابات آیین نامه اجرایی قانون تاسیس و دستورالعمل چهارمین انتخابات مصوب شورای مرکزی، سه نفر از اعضای کمیته اجرایی انتخابات استان و سه نفر اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان از بین اعضای سازمان استان انتخاب می‌شوند که این افراد از بین اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی و اعضای شاغل در بخش دولتی و خصوصی توسط رییس سازمان استان با تایید شورای استان برگزیده می‌شوند.

موحدیان تصریح کرد: کمیته اجرایی مرکزی انتخابات و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات مشخص و به استان ها برای اقدامات بعدی معرفی می شوند همچنین احکام اعضای کمیته اجرای انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان توسط رییس سازمان استان صادر و کارت شناسایی آن‌ها از سوی کمیته اجرایی مرکزی انتخابات و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات صادر می‌شود.

موحدیان در خصوص میزان مشارکت اعضا در انخابات مذکور گفت: از ۱۹۸ هزار نفر عضو سازمان در دوره دوم تنها ۴۱ درصد از اعضای دارای کارت عضویت در انتخابات شرکت کردند که امیدواریم در دوره پیش‌رو با همکاری اصحاب رسانه این میزان افزایش داشته باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور با بیان تشکیل اولین جلسه شورای جدید استان‌ها بلافاصله پس از تایید انتخابات تشکل می‌شود گفت: ‌ سه نفر از اعضای شورای مرکزی به وزیر جهاد کشاورزی برای پیشنهاد به رییس جمهور معرفی می‌شوند و در نهایت وزیر جهاد کشاورزی یکی از آنان را برای تایید به رییس جمهور معرفی خواهد کرد که عملا بعد از آن تاریخ به بعد فعالیت سازمان در زمینه برگزاری انتخابات پایان می‌یابد.

وی با بیان زمان برگزاری انتخابات در پنجم اردیبهشت سال ۹۳ ادامه داد: ثبت نام داوطلبان عضویت در شورای استان‌ها پس از استقرار کمیته اجرای انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان از ششم تا دهم بهمن ماه به مدت پنج روز انجام می شود.

اجرای طرح بهینه‌سازی مصرف سوخت واحدهای طیور/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر