کد خبر: 106970 A

وزیر صنعت، معدن و تجارت:

ظاهرا لاستیک وارداتی بوده اما این که چگونه وارد شده از سوی سازمان استاندارد در دست بررسی است و با تکمیل بررسی ها نتیجه اعلام خواهد شد.

تاکنون چینی بودن لاستیک ها تایید نشده و باید این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش ایلنا، محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت درخصوص ارزیابی و بررسی خود از حادثه آزادراه تهران و قم اظهار داشت: از نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت هم خودرو و هم لاستیک اتوبوس حادثه آزاد راه تهران - قم استاندارد بوده است.
وی درباره وارداتی بودن لاستیک ها نیز گفت: ظاهرا لاستیک وارداتی بوده اما این که چگونه وارد شده از سوی سازمان استاندارد در دست بررسی است و با تکمیل بررسی ها نتیجه اعلام خواهد شد.
نعمت زاده در مورد چینی بودن لاستیک ها نیز اظهار داشت: تاکنون چینی بودن لاستیک‌ها تایید نشده است و باید این موضوع نیز مورد بررسی قرار گیرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اشاره به صحبت های وزیر راه و شهرسازی نیز تصریح کرد: هر چند وزیر راه و شهرسازی بررسی‌های خود را انجام داده‌اند اما هنوز بخشی از بررسی‌ها باقی مانده و قرار است گزارشها کامل شود.

نعمت زاده در خصوص اینکه همیشه هنگام وقوع چنین حوادثی، مقصر پیدا نمی شود، خاطرنشان کرد: با کسی دعوا نداریم و باید منتظر تکمیل گزارش ها باشیم.

صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر