کد خبر: 239532 A

اولین جشنواره جایزه عالی سیستم مدیریت صداقت:

هر توجهی که به تولید و تولیدکننده شود می‌تواند در راستای افزایش تولیدات و صداقت در پروسه تولید موثر باشد.

یک تولیدکننده چای، گفت: به نظر می‌رسد، ترویج صداقت و راستگویی از اهداف این نمایشگاه است وترویج رفتار صادقانه در میان مدیران تاثیرات مثبتی در تولید خواهد داشت، ترویج رفتار صادقانه قابل تقدیر است.

نعمت یاور‌زاده درگفتگو با خبرنگار ایلنا، در اولین جشنواره جایزه عالی سیستم مدیریت صداقت که امروز با حضور جمعی از مسوولان نهادهای مختلف از جمله وزارت کار، تعاون، رفاه اجتماعی، سازمان منطقه آزادکیش، بانک ملت، چندتن از نمایندگان مجلس برگزار شد، اظهار کرد: هر توجهی که به تولید و تولیدکننده شود می‌تواند در راستای افزایش تولیدات و صداقت در پروسه تولید موثر باشد.

وی در پاسخ به این سوال که تندیس صداقت چه اثرات مثبتی در ترویج صداقت در بین مدیران خواهد داشت، گفت: متاسفانه دروغ به جامعه راه یافته است و ترویج رفتارهای صادقانه با تقدیر و تشکر از فعالیت صادقانه مدیران می‌تواند اثرات مثبتی در کیفیت تولیدات داشته باشد.

گفتنی است در این جشنواره از تندیس و مدال سیستم مدیریت صداقت رونمایی و صادق‌ترین مدیران شرکت کننده در این جشنواره پس از ارزیابی هیات داوران معرفی شدند؛ همچنین در این مراسم از صادق‌ترین مدیران و افراد تقدیر به عمل آمد.

بانک ملت جامعه چای رفاه اجتماعی نمایندگان مجلس تقدیر تولید صداقت ترویج صادقانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر