کد خبر: 236120 A

عضو اتحادیه نمایشگاه داران در گفتگو با ایلنا:

همچنین قیمت تندر ۹۰ ایران خودرو تا ۴۲.۵ میلیون تومان و بهای تندر ۹۰ پارس خودرو به دلیل عرضه محدودتر به ۴۴ میلیون تومان هم رسیده است.

عضو اتحادیه نمایشگاه داران گفت: قیمت سراتو ۱۰ میلیون تومان بالاتر از بهای واقعی آن است!

سعید مؤتمنی، عضو اتحادیه نمایشگاه داران در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در حال حاضر قیمت برخی از خودروها نظیر تندر ۹۰، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، سراتو و دنا به دلیل عرضه کم این محصولات در بازار و نیز مشخص نبودن قیمت آنها و مشکلات خودروسازان با شورای رقابت بالاست.

وی با بیان اینکه بازار سیاه ۲۰۶ تیپ ۲ داغ است گفت: این محصول تولید نمی شود و در بازار نیست و قیمت آن تا ۳۶ میلیون تومان هم رسیده است.

مؤتمنی افزود: همچنین قیمت تندر ۹۰ ایران خودرو تا ۴۲.۵ میلیون تومان و بهای تندر ۹۰ پارس خودرو به دلیل عرضه محدودتر به ۴۴ میلیون تومان هم رسیده است.

وی تصریح کرد: مردم در حال حاضر سراتوی با آپشن های ساده را ۳ ماهه ۹۰ میلیون تومان ثبت نام کرده اند این در حالی است که این خودرو ۱۰ میلیون تومان گرانتر از بهای اصلی آن است و به این قیمت نمی ارزد و خریداری هم در بازار ندارد.

وی در ادامه بهای سایر خودروها را به شرح ذیل اعلام کرد؛

قیمت سمند SE دو ایربگ ۲۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، سمند LX تک ایربگ ۲۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، سمند EF۷ دو ایربگ ۲۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، پژو ۴۰۵ SLX ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، پژو پارس LX ۳۹ میلیون تومان، پژو پارس LX داشبورد جدید ۴۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به قیمت ۳۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به قیمت ۳۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۶ صندوقدار وی ۸ به قیمت ۳۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار عرضه می شود.

همچنین رنو تندر ای ۲ به قیمت ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، رنو تندراتوماتیک ۵۵ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ ای ایکس ۱۷ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با بهای ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، تیبا ای ایکس ۲۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، تیبا اس ایکس ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و تیبا ۲ هاچ بک ۲۷ میلیون تومان به فروش می رسد.

خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر