کد خبر: 182305 A

درواکنش به تصویب ۱۰ میلیارد تومان برای خانه دار شدن کارکنان شهرداری تهران:

۱۰ میلیارد تومان برای ۵۵ هزار پرسنل شهرداری اصلا پولی نیست و از قدیم هم گفته‌اند چراغی که به خانه رواست…

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در مورد تصویب ۱۰ میلیارد تومان برای خانه دار شدن کارکنان شهرداری تهران گفت: ۱۰ میلیارد برای ۵۵ هزار پرسنل شهرداری اصلا پولی نیست و از قدیم هم گفته‌اند چراغی که به خانه رواست…

علیرضا دبیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در این باره گفت: قرار براین شده است که علاوه بر ۱۰ میلیاردی که شورای شهر تصویب کرده است وامی هم درنظر گرفته شود تا مبلغ بالاتر رود.

وی با اشاره به اینکه دستورالعمل نحوه پرداخت وام به کارکنان شهرداری برای خانه دارشدن تا هفته آینده مشخص می‌شود، افزود: دستورالعملی در شهرداری در حال تدوین است تا مشخص شود به چه کسانی و با چه اولویتی و در چه زمانی باید وام پرداخت شود.

دبیر بااشاره به اینکه شهرداری به نوعی ۱۰ هزار کارمند رسمی و به نوعی دیگربا قراردادها، سازمان ها و شرکت ها ۵۵ هزار پرسنل دارد، افزود: اینها همه به مردم سرویس و خدمات ارائه می‌دهند و بالاخره باید به خود آنهاهم کمکی بشود تا دغدغه خاطرشان کمتر شود و در این صورت بهتر می‌توانند خدمت کنند.

وی تصریح کرد: شهرداری این همه امکانات دارد و ما هم نمی‌گوییم که خارج از قواعد و مقررات این کار را انجام دهد و ۱۰ میلیارد برای ۵۵ هزار افرادی که برای شهرداری کار می‌کنند مگر چقدر می‌شود؟ با توجه به تعداد آنها اصلا پولی نیست.

دبیر با اشاره به اینکه یکی از اولویت های همه وزارت‌ خانه‌ها و سازمانها رسیدگی به معیشت پرسنلشان است، افزود: شهرداری هم حتما باید این کار را انجام دهد.

وی با طرح این پرسش که مگر می‌شود یک نفر به خانواده اش نرسد وبعد بیرون با همه خوب باشد، افزود: وقتی افراد در خانه خود خوب باشند وبا زن و بچه خود مهربانی کنند با مردم هم بهتر برخورد می‌کنند و من به این موضوع اعتقاد دارم.

خانواده شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر شهرداری شهرداری تهران کمیسیون برنامه و بودجه میلیارد پرسنل پولی اصلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر