کد خبر: 179602 A

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند اعلام کرد:

«جشنواره رمضان امسال فروشگاه‌های شهروند با عنوان «محوریت رمضان فصل نیایش» از ۴ تیر ماه تا ۱۰ مرداد ماه برگزار می‌شود.»

مدیرعامل فروشگاه‌های شهروند، گفت: یکی از سیاست‌های اصلی ما توسعه فروشگاه‌های شهروند محله است که با مشارکت بخش خصوصی از طریق سهیم شدن در سود فروش اجرایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قدرت‌الله گودرزی با اشاره به اینکه جشنواره رمضان امسال فروشگاه‌های شهروند با عنوان «محوریت رمضان فصل نیایش» از ۴ تیر ماه تا ۱۰ مرداد ماه برگزار می‌شود، اظهار کرد: در این جشنواره اقلام مورد نیاز مردم در ماه رمضان ۵ تا ۲۵ درصد تخفیف در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه ساعت کار فروشگاه‌های شهروند در این جشنواره یک ساعت افزایش می‌یابد، تصریح کرد: فروشگاه‌های بیهقی، بهرود، ایران زمین، بهاران، حکیمیه، صادقیه، شهر ری و بوستان در این مدت شبانه‌روزی خواهند بود.

وی با اشاره به افتتاح فروشگاه زنجیره‌ای ایران زمین اعلام کرد: تمامی اقلام این فروشگاه با ۲۰ درصد تخفیف نسبت به سایر فروشگاه‌ها و مراکز عرضه می‌شود که به دلیل افتتاح تازه آن این کار در حال انجام شدن است.

مدیرعامل فروشگاه شهروند از تهیه پکیج اطلاعاتی مشارکت در توسعه فروشگاه‌های شهروند خبر داد و گفت: بر اساس این پکیج برنامه توسعه فروشگاه‌های شهروند در تهران، استان‌ها و سایر شهرستان ها طراحی و تدوین می‌شود. اما یکی از سیاست‌های اصلی ما توسعه فروشگاه‌های شهروند محله است که با مشارکت بخش خصوصی از طریق سهیم شدن در سود فروش اجرایی می شود.

گودرزی با اشاره به اینکه تا پایان امسال مجموعه فروشگاه‌های شهر تهران به عدد ۳۰ می‌رسد؛ درباره ایجاد فروشگاه شهروند در مناطق محروم و جنوب شهر تهران نیز گفت: ابتدا باید مکان یابی از نظر میزان جمعیت و نیاز منطقه صورت گیرد اولویت ما ایجاد هشت فروشگاه در هشت منطقه فاقد فروشگاه شهروند است و پس از آن توسعه فروشگاه‌های شهروند محله محور و جایگزین کردن فروشگاه‌های استاندارد بجای فروشگاه‌های موجود در مناطق مختلف است.

وی درباره ارائه اقلام تاریخ مصرف گذشته در فروشگاه شهروند گفت: این موضوع صحت ندارد ماموران کنترل کیفیت ما به صورت مستمر اقلام را چک می‌کنند.

وی همچنین با اشاره به اینکه قراردادهای بخش خصوصی فروشگاه شهروند سه ساله و ۱۰ ساله است، تصریح کرد: به منظور توسعه فروشگاه‌های شهروند نیاز است حضور بخش خصوصی را در این زمینه فراهم سازیم.

استاندارد ایران بخش خصوصی چک زمین ساعت کار شبانه روزی شهر تهران شهروند ماه رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر