کد خبر: 175150 A

«یک فوریت طرح ساماندهی اسناد املاک و مستغلات شهرداری تهران با موسسات تابعه درجلسه علنی امروز شورای شهر تهران بررسی اما به دلیل رای نیاوردن به صورت عادی درآمد.»

اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت طرح ساماندهی هر چه سریعتر اسناد، املاک و مستغلات شهر تهران رای ندادند تا این موضوع به صورت عادی بررسی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یک فوریت طرح ساماندهی اسناد املاک و مستغلات شهرداری تهران با موسسات تابعه درجلسه علنی امروز شورای شهر تهران بررسی اما به دلیل رای نیاوردن به صورت عادی درآمد.

حبیب کاشانی به عنوان مخالف این موضوع اظهار کرد: ما قرار است بودجه ای بگذاریم که مشخص شود شهرداری تهران چند هزار ساختمان دارد و آن هم در قالب یک فوریت ومی خواهیم تعداد این ساختمانها را بدانیم در حالی که در سال ۸۸ مصوبه ای با این مضمون داشتیم.

محمد حقانی دیگر عضو شورای شهر دراین باره گفت: باید رئیس املاک و مستغلات شهرداری تهران حضور می یافت.

احمد مسجد جامعی در واکنش به صحبتهای حقانی گفت: بارها از وی خواسته ایم گزارشی در ارتباط با وضعیت املاک و مستغلات شهرداری تهران ارائه دهد وحتی دوستان سوالات متعددی داشته اند که وی باید پاسخ دهد.

محسن سرخو نیز با اشاره به اینکه باید املاک شهر تهران تعیین تکلیف شود گفت: از این رو باید یک فوریت آنرا مصوب کنیم چرا که بسیاری از ساختمانهای شهرداری تهران درحال تهاتر شدن است و ما از آن بی اطلاعیم.

علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه نیز به عنوان مخالف یک فوریت گفت: اعتباری دربودجه سال ۹۳ برای این منظور درنظر گرفته شده است و نیازی به یک فوریت ندارد.

وی ادامه داد: ساماندهی املاک شهرداری تهران خوب است تا اتفاقی که در پروژه صدر افتاد تکرار نشود.

بودجه حبیب کاشانی درآمد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر شورای شهر تهران شهر تهران شهرداری تهران مسجد املاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر