کد خبر: 156194 A

در روز طبیعت سازمان آتش نشانی تهران با استقرار ۶۰۰ آتش نشان شامل ۱۵۰موتور سوار و ۴۵۰ نیروی عملیاتی موقت و سیار در میادین، مراکز مهم شهر، خیابان‌ها و تقاطع‌های اصلی، پارک‌ها، بزرگراه‌ها و دیگر مناطق شهری از جمله مراکز فرهنگی و تفریحی، محدوده کلانشهر تهران را در پوشش ایمنی خود دارد.

ایلنا: آتش نشانان تهرانی در روز طبیعت با استقرار در ۲۵۶ نقطه مختلف کلانشهر تهران شامل بوستان‌ها، مراکز فرهنگی و تفریحی و تقاطع‌های اصلی در قالب تیم‌های عملیاتی مستقر وآماده ارائه خدمات ایمنی به شهروندان هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، " فتح اله تیموری "، معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اعلام این مطلب گفت: سازمان آتش نشانی به منظور افزایش ضریب ایمنی و ارائه خدمات ایمنی مطلوب و به موقع به شهروندان در روز سیزدهم فروردین علاوه بر ۱۰۳ایستگاه آتش نشانی در نقاط مختلف شهر در بیش از ۲۵۶ نقطه اصلی و مهم و نیز پایگاه‌های موقت و سیار مستقر خواهد بود.

وی افزود: بر این اساس آتش نشانان تهرانی در روز طبیعت با در اختیار داشتن تجهیزات ایمنی و ۲۵۶دستگاه خودروی سنگین و سبک و موتورسیکلت آتش نشانی و نجات همچون گذشته آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز تهرانی و مسافرین نوروزی هستند.

تیموری خاطر نشان کرد: در روز طبیعت سازمان آتش نشانی تهران با استقرار ۶۰۰ آتش نشان شامل ۱۵۰موتور سوار و ۴۵۰ نیروی عملیاتی موقت و سیار در میادین، مراکز مهم شهر، خیابان‌ها و تقاطع‌های اصلی، پارک‌ها، بزرگراه‌ها و دیگر مناطق شهری از جمله مراکز فرهنگی و تفریحی، محدوده کلانشهر تهران را در پوشش ایمنی خود دارد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تصریح کرد: علاوه بر این، ایستگاه‌های آتش نشانی مناطق مختلف تهران در این روز نیز همچون روزهای دیگر سال فعالیت‌ها و برنامه‌های عادی خود را انجام می‌دهند و آتش نشانان حاضر در این ایستگاه‌ها برای اجرای عملیات امداد و نجات در صحنه حوادثاحتمالی آمادگی کامل دارند.

آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری امداد و نجات بزرگراه پوشش خدمت رسانی سازمان آتش نشانی طبیعت معاون موتورسیکلت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر