کد خبر: 155688 A

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد(ص) تهران:

اقتصاد ما باید به گونه‌ای باشد که حتی یک لحظه از تحریم‌ها نگران نشویم واین نگاهی است که اقتصاد مقاومتی را تشکیل می‌دهد. از سوی دیگر نیز امروز هجمه دشمن را در فرهنگ می‌بینیم و در جنگ فرهنگی و اقتصادی تنها زمانی موفق خواهیم بود که ابتدا باور کنیم که در شرایط جنگی هستیم و لازمه جنگیدن همت جهادی و انسجام ملی است.

ایلنا: مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ با اشاره به اینکه امروز زمان جنگ اقتصادی و فرهنگی است گفت: لازمه جنگیدن همت جهادی و انسجام ملی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین " عبدالعلی گواهی "، مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ، در جمع خبرنگاران گفت: عزم ملی و همت جهادی به این معنا است که، همانگونه رفتار کنیم که در زمان دفاع مقدس رفتار کرده‌ایم.


وی افزود: شباهت‌های امروز و دوران دفاع بسیار زیاد است. آن هنگام، زمان جنگ سخت بود و امروز زمان جنگ اقتصادی و فرهنگی است و راه مقابله با جنگ اقتصادی، توانمندی داخلی، به معنای اقتصادی مستقل برپایهٔ نیروی درونی کشور است.


گواهی ادامه داد: اقتصاد ما باید به گونه‌ای باشد که حتی یک لحظه از تحریم‌ها نگران نشویم واین نگاهی است که اقتصاد مقاومتی را تشکیل می‌دهد. از سوی دیگر نیز امروز هجمه دشمن را در فرهنگ می‌بینیم و در جنگ فرهنگی و اقتصادی تنها زمانی موفق خواهیم بود که ابتدا باور کنیم که در شرایط جنگی هستیم و لازمه جنگیدن همت جهادی و انسجام ملی است.


مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: اگر بتوانیم با همین نگاهی که مقام معظم رهبری برای ما ترسیم نموده‌اند پیش برویم انشاالله می‌توانیم به نقطه‌ای برسیم که هیچ قدرتی نتواند مقابل ما چه در بحثفرهنگ و چه در بحثاقتصادی حرفی برای گفتن داشته باشد.

اقتصاد اقتصاد مقاومتی جنگ حضرت محمد دفاع مقدس مقام معظم رهبری ولی فقیه ملی همت جهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر