کد خبر: 138518 A

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی اعلام کرد که ما به روز هستیم و کشور آلمان از ما عقب‌تر است. این اتفاق اگر چه سهوی بوده است و عمدی در آن نبوده اما باید پیگیری و مشخص شود که ریشه آن از کجا آب می خورد

ایلنا: رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اظهار نظر رئیس سازمان آتش نشانی مبنی بر تکمیل بودن تجهیزات این سازمان گفت: باید پیگیری و مشخص شود که ریشه این اتفاقات از کجا آب می خورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، " احمد مسجدجامعی " در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران با ابراز تاسف از حادثه آتش سوزی ساختمانی واقع در خیابان جمهوری که در آن دو زن کارگر خود را از پنجره طبقه ۵ به بیرون انداختند. اظهار کرد: این زنان، مادر، همسر و خانواده داشتند در عین حال دو کارگر شریف بودند که برای روزی حلال روز تعطیل نیز به سر کار آمده بودند.

وی با بیان این که تعهد اجتماعی ما به عنوان مدیریت شهری این است که برای شهروندان احساس امنیت را فراهم کنیم تصریح کرد: وظیفه ما این است که چنین وقایعی را پیگیری کنیم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان این که چند ماه پیش که مدیر عامل سازمان آتش نشانی در حضور همه اعضا اعلام کرد؛ «تجهیزات ما کامل است و ما نیازی به اعتبارات و تجهیزات جدید نداریم» اظهار داشت: رئیس این سازمان اعلام کرد که ما به روز هستیم و کشور آلمان از ما عقب‌تر است. این اتفاق اگر چه سهوی بوده است و عمدی در آن نبوده اما باید پیگیری و مشخص شود که ریشه آن از کجا آب می خورد از این رو از کمیسیون های مربوط می خواهیم این موضوع را پیگیری کند و گزارش را به صورت مفصل ار ائه دهد.

آتش سوزی آلمان جلسه علنی خانواده رئیس شورای شهر تهران زنان سازمان آتش نشانی شورای شهر تهران امنیت حادثه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر