کد خبر: 117448 A

با عقد تفاهم نامه به همت ستاد بحران منطقه ۹:

مطابق استراتژی تدوین شده تمامی کارکنان این مراکز آموزشهای و مهارتهای حرفه‌ای در زمینه‌های؛ اطفا حریق - امدادو نجات و مبانی مدیریت بحران را بطور تئوری و عملیاتی فرا می‌گیرند.

ایلنا: جانشین ستاد مدیریت بحران از شناسایی کامل و آموزش کارکنان مراکز بحران زا در سطح منطقه ۹ خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد مدیریت بحران منطقه ۹، بمنظور گسترش فراگیر ایمنی و مدیریت بحران در سطح محدوده اماکن و مراکز و کارگاه‌های بحران زاو بحران زدا بطور کامل شناسایی شدند.

براساس این گزارش عباس خسروی جانشین ستاد مدیریت بحران منطقه ۹ با اشاره به مطلب بالا اعلام کرد، مطابق استراتژی تدوین شده تمامی کارکنان این مراکز آموزشهای و مهارتهای حرفه‌ای در زمینه‌های؛ اطفا حریق - امدادو نجات و مبانی مدیریت بحران را بطور تئوری و عملیاتی فرا می‌گیرند.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت ایمنی در کاهش خسارتهای مالی - جانی و امکانات سرمایه‌ای مستقردر سطح منطقه گفت، تمامی مراکز بحران زا و بحران زدا سطح محدوده کاملا شناسایی شده است و کار امضای تفاهم نامه با این مراکز بپایان رسیده است.

جانشین ستادمدیریت بحران منطقه ۹ سپس تصریح کرد با امضای تفاهمنامه و انعقاد همکاری‌های دوجانبه اجرای دوره‌های آموزش حرفه‌ای شامل موضوعات سه گانه مدیریت بحران – اطفای حریق و امداد و نجات به کارکنان مراکزدر حال جریان است.

خسروی یادآور کرد به ازای امضای تفاهمنامه و تعهد طرفین، ازسوی ستاد مدیریت بحران به ترتیب اولویت دوره‌های آموزشی در‌‌ همان مراکز و کارگاه‌ها در حال جریان است.

خسروی در پایان افزود جهت آشنایی هرچه بیشتر حاضرین در کلاس فیلم و اسلاید با تمرکز بر صحنه‌های عملیاتی برای یادگیر موثر و ماندگاری سرفصل‌های آموزش به نمایش در می‌آید. شایان ذکر است در راستای رفع ابهام حاضرین در کلاس درس تشریح مسائل درسی از سوی کار‌شناسان اهل فن و خبره بعمل می‌آید.

امداد و نجات دوره های آموزشی سرمایه سه گانه مدیریت بحران ستاد ایمنی بحران مراکز فرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر