کد خبر: 117440 A

حجت الاسلام علی محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین جمعی از مسئولان سوری در مراسم امضای این یادداشت تفاهم که در هتل آزادی برگزار شد، حضور داشتند.

ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و دکتر عبدالستار السید وزیر اوقاف سوریه، در زمینه‌های فرهنگی و دینی(تبلیغی و آموزشی) یادداشت تفاهم امضا کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، این یادداشت تفاهم را علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و محمد عبدالستار السید وزیر اوقاف سوریه امضا کردند.

براساس این گزارش، حجت الاسلام علی محمدی، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین جمعی از مسئولان سوری در مراسم امضای این یادداشت تفاهم که در هتل آزادی برگزار شد، حضور داشتند.

«اهتمام مشترک به گفتمان اسلامی در خدمت طرح امت واحد و آینده تمدنی آن»، «بهره‌گیری از خطبه‌های نماز جمعه برای تحقق وحدت امت و همگام با نیازهای امروز»، «تلاش برای تأسیس شبکه تلویزیونی مشترک به منظور تحکیم تقریب بین مذاهب اسلامی و مقابله با رسانه‌های تحریک آمیز و تکفیری» و «تداوم همکاری مشترک در پاسداشت فرهنگ مقاومت در بین ملت‌های مسلمان به منظور دفاع از سرزمین و مقدسات اشغال شده از جمله فلسطین» برخی از زمینه‌های همکاری میان ایران و سوریه در این یادداشت تفاهم است.

اوقاف و امور خیریه ایران رسانه روابط عمومی و امور بین الملل سوریه شبکه تلویزیونی علی جنتی مسلمان نماینده ولی فقیه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر