کد خبر: 117409 A

از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ؛

در روز ۱۳ آبان و در ساعات برگزاری مراسم روز دانش‌آموز، از تردد خودرو‌ها در هم تقاطعات مرتبط با خیابان‌ آیت‌الله طالقانی نیز ممانعت می‌شود و مسیرهای جایگزین نیز برای سهولت در عبور و مرور شهروندان تهرانی در این روز پیش‌بینی شده است.

ایلنا: محدودیت‌های ترافیکی روز ۱۳ آبان در طول خیابان طالقانی و در حدفاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس همزمان با برگزاری مراسم روز دانش‌آموز اعمال می‌شود.

به گزارش ایلنا، از ساعت ۷ صبح روز دوشنبه ۱۳ آبان تا پایان مراسم روز دانش‌آموز، از تردد همه خودرو‌ها در طول خیابان آیت‌الله طالقانی و در حد فاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس ممانعت می‌شود.

همچنین توقف خودرو‌ها در ساعات اعلام شده و در حد فاصل خیابان مفتح تا خیابان قدس در طول خیابان آیت‌الله طالقانی ممنوع است که در صورت توقف، این خودرو‌ها به پارکینگ منتقل خواهند شد.

در این روز و در ساعات برگزاری مراسم روز دانش‌آموز، از تردد خودرو‌ها در هم تقاطعات مرتبط با خیابان‌ آیت‌الله طالقانی نیز ممانعت می‌شود و مسیرهای جایگزین نیز برای سهولت در عبور و مرور شهروندان تهرانی در این روز پیش‌بینی شده است که خودروهای عبوری از این محدوده با راهنمایی ماموران راهنمایی و رانندگی به آن‌ها هدایت می‌شوند.

همچنین تردد در طول خیابان ایرانشهر، از تقاطع خیابان آذرشهر به سمت جنوب و طول خیابانهای موسوی و رامسر از تقاطع سمیه به سمت شمال ممنوع است.

ایستگاه مترو تقاطع مفتح - طالقانی در صبح روز دوشنبه ۱۳ آبان تعطیل است.

۱۳ آبان پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خودرو دانش آموز راهنمایی و رانندگی مترو خیابان ترافیکی محدودیت طالقانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر