کد خبر: 112908 A

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی به ایلنا خبر داد:

از هفته آینده شاهد کاهش دمای هوا بین ۳ تا ۱۲ درجه هستیم این کاهش ابتدا در شمال غرب و سپس در سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز و در ‌‌نهایت در غرب و جنوب غرب کشور خواهد بود.

ایلنا: ‌مدیرکل پیش‌بینی سازمان هوا‌شناسی کشور از افزایش ۱۲ درجه‌ای دما در کشور خبر داد.

" عبدالرضا امیدوار شهری " در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، از بارش باران در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان از عصر فردا خبر داد و افزود: ‌ دمای هوا از روز چهارشنبه به مدت سه روز در بیشتر نقاط کشور افزایش می‌یابد.

وی با بیان اینکه افزایش دما بین ۶ تا ۱۲ درجه سانتی‌گراد خواهد بود، افزود: ‌استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان به دلیل این افزایش دما با وزش باد گرم مواجه می‌شوند.

مدیرکل پیش بینی سازمان هوا‌شناسی از ورود سامانه بارشی از اواخر وقت روز شنبه هفته آینده از شمال غرب کشور خبر داد و گفت: استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، کردستان و زنجان از روز یکشنبه بارانی هستند و در استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان نیز شدت باران بیشتر خواهد بود.

وی گفت: ‌با وجود افزایش دما در چند روز آینده از هفته آینده شاهد کاهش دمای هوا بین ۳ تا ۱۲ درجه هستیم این کاهش ابتدا در شمال غرب و سپس در سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز و در ‌‌نهایت در غرب و جنوب غرب کشور خواهد بود.

آذربایجان شرقی بارش باران سازمان هواشناسی سواحل دریای خزر وزش باد غرب افزایش اردبیل درجه دما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر