کد خبر: 112863 A

رئیس شورای اسلامی شهر تهران در دیدار با استاندار تهران:

استانداری محور وصل دیگر دستگاه‌های اجرایی در شهر است و باید جلسات مشترکی ما بین شورای شهر، استانداری و شهرداری تهران برای افزایش کیفیت زندگی شهروندان برگزار شود و دستگاه‌های اجرایی نیز همراهی و همکاری کنند.

ایلنا: ‌ بروز پدیده وارونگی هوا در تهران غیر قابل انکار است که باید مقدمات لازم را پیش‌بینی کنیم تا این وضع مدیریت شود و در این زمینه توجه به فضای پیرامونی شهر تهران بسیار مهم است.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ احمد مسجد جامعی در حاشیه دیدار با سید حسین هاشمی استاندار تهران که با حضور محمد مهدی تندگویان عضو شورای اسلامی شهر تهران و عیسی فرهادی فرماندار تهران برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش ما این است که در دوره چهارم، شورای شهر باشیم نه شورای شهرداری.

وی افزود: استانداری محور وصل دیگر دستگاه‌های اجرایی در شهر است و باید جلسات مشترکی ما بین شورای شهر، استانداری و شهرداری تهران برای افزایش کیفیت زندگی شهروندان برگزار شود و دستگاه‌های اجرایی نیز همراهی و همکاری کنند.

مسجد جامعی به اشاره به گسترش پدیده وارونگی هوا در فصل پاییز اظهار داشت: باید مقدمات لازم را پیش‌بینی کنیم تا این وضع مدیریت شود و در این خصوص توجه به فضای پیرامونی شهر تهران بسیار مهم است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: در بعضی از حریم‌های شهر تهران، جمعیت آنها چندین برابر تهران شده است که مشکلاتی را به وجود آورده است.

وی افزود: تهران پیشانی نظام و الگوی بسیاری از شهر های کشور است که اگر بتوانیم با اجرای میریت یکپارچه شهری مشکلات شهروندان را حل و یا به حداقل برسانیم مطمئنا این مدیریت در دیگر شهرهای کشور نیز منعکس خواهد شد.

دستگاه های اجرایی رئیس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر تهران شورای شهر شهر تهران شهرداری شهرداری تهران فرماندار مسجد مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر