کد خبر: 112845 A

با پایان مرحله دوم داوری مسابقه طراحی مجسمه‌های شهری؛

با بررسی ۳۸۷ اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه طراحی مجسمه‌های شهری در مرحله دوم، ۲۵ اثر به سازمان زیباسازی شهر تهران، برای جانمایی در سطح شهر معرفی شد.

ایلنا: هیئت داوران مسابقه طراحی مجسمه‌های شهری با بررسی ۳۸۷ اثر رسیده به دبیرخانه این مسابقه در مرحله دوم، ۲۵ اثر را به سازمان زیباسازی شهر تهران، برای جانمایی در سطح شهر معرفی کردند.

به گزارش ایلنا، در ادامه سلسله فعالیت‌های تخصصی این سازمان در حوزه مجسمه‌سازی و به منظور ارتقای کیفی محیط‌های شهری، مسابقه طراحی مجسمه‌های شهری را برپا کرد.

با توجه به تجارب به دست آمده سازمان زیباسازی در این حوزه و با آگاهی از ضعف‌ها و قوت‌ها و با مشارکت هنرمندان مجسمه‌ساز، فراخوان طراحی مجسمه‌های شهری در سه مرحله از سوی این سازمان منتشر شد که در مرحله دوم این رویداد هنری با استقبال مجسمه سازان روبرو شد و ۱۹۶ هنرمند، ۳۸۷ اثر حجمی خود را به دبیرخانه مسابقه طراحی مجسمه‌های شهری ارسال کردند.

مرحله دوم داوری این مسابقه با حضور ایرج محمدی، محمدسالاریان، غلامرضا خیاطان، کامبیز صبری، کیوان پورنصری‌نژاد، سهند حسامیان و سیمین اکرامی انجام شد و در مرحله دوم ۲۵ اثر برای حضور در فضاهای شهری انتخاب شدند.

در مرحله دوم؛ آثاری از محمدرضا ذبیح اله‌زاده، سمیه دهقان، طلیعه مجدآبادی، نرگس کاووسی، فرزانه عبدلی، محبوبه حسینی موسی، فاطمه مجیدی، ملک دادیار گروسیان، محمد وجدانی، پیمان بخشی، رضا قره باغی، مرتضی شعبانی، کیوان صفر بیرانوند، مهدی عباسی، حمیدرضا حکیمی، حسین داوری‌نژاد، زهرا رحیمی، ندا پولاد‌زاده، سپیده شادبخت، نسیم ابوالقاسم، اسفندیار مرادپور، حسین علی عسگری، علی حاجی مرادی و بهرام آشفته، جهت نصب در سطح شهر انتخاب شدند.

همچنین بنا بر تصمیم هیئت داوران، آثار ستاره امین الهی و علیرضا رضایی در صورت ارائه ماکت و جانمایی مناسب توسط هنرمند، مجددا بررسی می‌شوند.

زهرا شهر تهران مجسمه دوم اثر مسابقه مرحله شهری فراخوان طراحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر