کد خبر: 112475 A

عضو شورای شهر تهران در گفت و گو با ایلنا:

متاسفانه قوه قضائیه برخورد مناسبی با متخلفین ساخت و ساز ندارد، ما به قدر کافی مصوبه داریم و می‌توانیم مانع آن شویم اما وقتی متخلف شناسایی می‌شود چه برخوردی با آن می‌شود.

ایلنا: ‌ عضو شورای شهر تهران، گفت: ‌ مقصر اصلی تکرار حوادثایران زمین قوه قضائیه است.

" محمدمهدی تندگویان " در گفت و گو با ایلنا، با بیان اینکه در پرونده " ایران زمین " این که صاحب ملک چه کسی است مهم نیست، افزود: بر اساس گزارش ارائه شده توسط شهردار تهران، از نظر اسنادی و گزارش‌های موجود از سوی شهرداری تهران هیچ تخلفی در فرو نشست زمین در ایران زمین رخ نداده است یا حداقل سندی وجود ندارد.

وی ادامه داد: حتی اگر شکایت‌ مردمی باشد شورا رسیدگی کرده و تذکر لازم را به پیمانکار داده است و مهندس ناظر در این جا تخلف کرده است.

این عضو شورای شهر تهران، با بیان اینکه در این پرونده متخلف اصلی قوه قضائیه است، تاکید کرد: متاسفانه قوه قضائیه برخورد مناسبی با متخلفین ساخت و ساز ندارد ما به قدر کافی مصوبه داریم و می‌توانیم مانع آن شویم اما وقتی متخلف شناسایی می‌شود چه برخوردی با آن می‌شود.

تندگویان با بیان اینکه اگر پرونده ایران زمین تشکیل شود و قوه قضائیه حکم خوبی را صادر نکند مقصر اصلی قوه قضائیه است، تاکید کرد: خیلی از حوادثکه در سال‌های قبل رخ داده است هنوز به سرانجام نرسیده است و حتی افراد متخلف توانستند به راحتی از ایران بروند. در واقع فضایی باز بود و این افراد از ایران رفتند. مقصر اصلی در این بخش قوه قضائیه است که بخوبی به این موارد ورود نمی‌کند.

ایران زمین ساخت و ساز شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری تهران قوه قضائیه ایلنا مقصر تکرار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر