کد خبر: 107102 A

قائم‌مقام شهردار تهران:

اجرای تدابیر شهردار تهران و تعامل کامل با شورای اسلامی شهر، ضامن تحقق برنامه‌ها و اهداف شهرداری تهران برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهران است.

ایلنا: قائم‌مقام و معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران گفت: انگیزه بالا و روحیه جهادی همکاران خوبم، نویدبخش تحقق اهداف و برنامه‌های آتی شهرداری تهران است.

به گزارش ایلنا، " عیسی شریفی " امروز در جلسه با شهرداران و مدیران حوزه امور مناطق با اشاره به تداوم و تشدید فعالیت‌ها و خدمات شهرداری تهران در دوره جدید گفت: اجرای تدابیر شهردار تهران و تعامل کامل با شورای اسلامی شهر، ضامن تحقق برنامه‌ها و اهداف شهرداری تهران برای بهبود کیفیت زندگی شهروندان تهران است.

وی با تاکید به خدمات موثر و تاثیر گذار در دوره مدیریت دکتر قالیباف که همگان به آن اذعان دارند، اظهار امیدواری کرد که در دوره جدید مدیریت ایشان مردم تهران شاهد فصل نوینی از خدمات موثر و مفید باشند.

شریفی از شهرداران مناطق و مدیران خواست که با حفظ روحیه جهادی و افزایش سطح کار و تلاش همچون گذشته لحظه‌ای از ارائه خدمات مطلوب و مناسب شهروندان غفلت نکنند و در همه ساعات شبانه روز، در نگهداشت شهر آماده بوده و از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.

وی با اشاره به نقش برجسته شهردار تهران در ارائه الگوی موفق «مدیریت جهادی» همکاری همه مدیران با وی را افتخار دانست و تحقق اجرای برنامه‌های آتی شهرداری تهران و بهبود زندگی مردم را دست آورد این شیوه از مدیریت دانستند.

وی نظارت ستادی و بازدید مدیران در نیمه دوم سال را جزء برنامه‌های آتی حوزه معاونت امور مناطق اعلام کرد و بر حضور جدی و موثر شهرداران مناطق در سطح محدوده و حضور می‌دانی شهرداران نواحی ۱۲۳ گانه تاکید کرد.

شریفی محورهای ۱۰ گانه راهبردی که توسط شهردار به شورای اسلامی شهر تهران ارائه شده است را مبنای تهیه برنامه‌های آتی و عملیاتی شهرداری اعلام کرد.

لازم به ذکر است که همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس جمع کثیری از مدیران، کار‌شناسان، کارکنان شهرداری تهران در حوزه معاونت‌های تخصصی شهرداری، ادارات کل، مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات با دکتر شریفی قائم مقام شهردار و معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری دیدار و گزارش‌هایی از آخرین وضعیت حوزه کاری خود ارائه کردند.

دفاع مقدس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر تهران شهردار تهران شهرداری شهرداری تهران معاون مدیریت خدمات جهادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر