کد خبر: 248766 A

رییس سازمان سینمایی درباره نمایش فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» اظهارنظر نمی‌کنم. بهتر است آقای مجیدی و همکاران‌شان در این‌باره سخن بگویند.

حجت‌اله ایوبی؛ رییس سازمان سینمایی معتقد است که همه فیلمسازان متعهد هستند و تلاش می‌کنند مفاهیم فرهنگ ایرانی را منتقل کنند. این تلاش در ۳۰ سال گذشته انجام شده و اکنون هم ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌اله ایوبی که امشب ۱۴ بهمن در برج میلاد تهران حضور پیدا کرده بود؛ با اشاره به فیلم‌های جشنواره فجر سی و سوم گفت: اکثر فیلم‌ها را تماشا کرده‌ام. بیشتر فیلمسازها دغدغه فرهنگ و سبک زندگی ایرانی را دارند.

وی ادامه داد: آمارها نشان می‌دهد که اکران سال گذشته بسیار خوب بوده و مردم فیلم‌هایی را که مفاهیم اجتماعی را به خوبی بیان می‌کنند دوست دارند. در واقع مردم فیلم‌های خوش ساخت و دارای قصه را دوست دارند.

رییس سازمان سینمایی درباره نمایش فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله(ص)» به کارگردانی مجید مجیدی گفت: در این‌باره اظهارنظر نمی‌کنم. بهتر است آقای مجیدی و همکاران‌شان در این‌باره سخن بگویند اما به زودی خبرهای خوبی خواهیم شنید.

حجت الله ایوبی سی سومین دوره جشنواره فیلم فجر ایوبی: درباره نحوه نمایش محمد رسول الله اظهار نظر نمی کنم فیلم محمد رسول الله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر