کد خبر: 248647 A

تا امروز ۲۰ هزار و ۷۲۲ برگ رای از سوی تماشاگران دریافت شده که این تعداد نسبت به سال‌های گذشته بدون سابقه بوده است.

مدیر اجرایی ستاد برگزاری رای تماشاگران سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: باتوجه به پشت سر گذاشتن روزهای ابتدایی جشنواره، آراء مردمی نسبت به سال‌های گذشته بی‌سابقه بوده است و این امر اتفاق خوشایندی است.

به گزارش ایلنا، سیدمحسن هاشمی با اشاره به گذشت دو روز از آغاز جشنواره سی و سوم گفت: تا به امروز ۲۰ هزار و ۷۲۲ برگ رای ازسوی تماشاگران دریافت شده که این تعداد نسبت به سال‌های گذشته بدون سابقه بوده است.

وی ادامه داد: براساس جدول زمان‌بندی فیلم‌ها، سه سانس کم اقبال، میانه اقبال وخوش اقبال را تعریف کرده‌ایم که سانس ساعت ۱۷و قبل از آن کم اقبال، سانس‌های زیر ساعت ۲۰ میانه اقبال و سانس‌های ساعت ۲۰ و بالا‌تر خوش اقبال سینما‌ها هستند.

مدیر اجرایی ستاد برگزاری رای تماشاگران سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: تلاش کردیم همه فیلم‌ها از نظر جغرافیایی و زمانی شرایط مشابهی داشته باشند.

هاشمی با اشاره به اینکه در این دو روز ۷۶ نوبت رای گیری صورت گرفته است، گفت: با توجه به ۲۰ فیلم اکران شده ۷۶ نوبت رای گیری صورت گرفته شده و تاکنون فیلم «رخ دیوانه» ابوالحسن داوودی در صدر این رای گیری‌ها است.

مسئول آرا مردمی همچنین افزود: ۵۲ نفر در زمینه آرا مردمی متصدی و مسئول توزیع، جمه آوری و شمارش آرا هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس آیین نامه چگونگی برگزاری و شمارش آراء تماشاگران فیلم برگزیده از نگاه تماشاگران برآیند مجموعه آراء در پایان دوره جشنواره خواهد بود.

آرای مردمی در سه روز ابتدایی جشنواره فیلم فجر بی سابقه بود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر