کد خبر: 242340 A

محمدرضا فروتن که برای نخستین‌بار در فیلم شیفت شب مقابل دوربین نیکی کریمی در مقام کارگردان رفته است، پیش از این در فیلم «دو زن» و «زن دوم»، «شبانه روز»، «برباد رفته» با نیکی کریمی هم بازی بوده است.

محمدرضا فروتن فقط با فیلم «شیفت شب» جدید‌ترین ساختهٔ نیکی کریمی در جشنوارهٔ فیلم فجر حضور دارد.

به گزارش ایلنا، این بازیگر به غیر از این فیلم در جشنوارهٔ فیلم فجر فیلمی ندارد و با این فیلم(در نقش فرهاد) درکنار لیلا زارع(در نقش ناهید) به ایفای نقش پرداخته است.

محمدرضا فروتن که برای نخستین‌بار مقابل دوربین نیکی کریمی در مقام کارگردان رفته است، پیش از این در فیلم «دو زن» و «زن دوم»، «شبانه روز»، «برباد رفته» با نیکی کریمی هم بازی بوده است.

از ابتدای تولید فیلم «شیفت شب» کمتر عکسی از محمدرضا فروتن بازیگر نقش اول مرد این فیلم منتشر شد اما در آستانهٔ جشنوارهٔ فیلم، عکس‌های این هنرمند در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت.

محمدرضا فروتن دوبار سیمرغ بهترین بازیگر مرد را به ترتیب برای فیلم‌های «قرمز» و «به آهستگی» دریافت کرده است و چهار بار نیز نامزد دریافت سیمرغ شده است.

فیلم‌سینمایی «شیفت شب» چهارمین ساخته نیکی کریمی پس از «یک شب»، «چند روز بعد» و «سوت پایان» است که فیلم‌نامهٔ این فیلم با طرحی از محمود آیدن توسط نیکی کریمی و علی اصغری به نگارش درآمده است و روایت زنی به نام ناهید است که در خیابان‌های تهران به دنبال شوهرش می‌گردد تا راز زندگیشان را کشف کند.

امیرحسین آرمان، سحر قریشی، ترلان پروانه، اکبر رحمتی، روح‌الله محرابی، سعیده عرب و شایان خلیلی دیگر بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

حسین پاکدل، امیر آقایی و گوهر خیراندیش هم در این فیلم حضور دارند.

یاس نوروزی نیز بازیگر کودک این فیلم است که در کنار بازیگران بزرگسال فیلم جلوی دوربین رفته است.

فیلم «شیفت شب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی نیکی کریمی در بخش سودای سیمرغ جشنوارهٔ فیلم فجر حضور دارد.

نیکی کریمی محمد رضا فروتن عکس‌های محمدرضا فروتن در فیلم نیکی کریمی رونمایی شد فیلم شیفت شب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر