کد خبر: 223733 A

با حکم معاون وزیر ارشاد؛ سیدمصطفی ابطحی به عنوان دبیر کل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب شد.

با حکم حجت الله ایوبی(معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی)، سیدمصطفی ابطحی به عنوان دبیر کل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب شد.

به گزارش ایلنا، در متن این حکم آمده است: باتوجه به درخواست صنوف و فعالان سینمایی و دستور مقام عالی وزارت در ارتباط با تمرکز فعالیت مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز محصولات سینمایی و سمعی و بصری با تکیه بر جلب همکاری و مشارکت همه‌جانبه صنوف سینمایی اعم از تهیه‌کنندگان، موسسات ویدئو رسانه، دفا‌تر توزیع و پخش و نظیر آن و به منظور ایجاد امنیت و تثبیت فضای اطمینان بخش برای عرضه آثار سینمایی و سمعی و بصری به موجب این حکم به عنوان دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیر مجاز آثار سینمایی و سمعی و بصری منصوب می‌شوید.

هماهنگی با نهادهای ذیربط و تشکیل ستاد مذکور با محوریت صنوف سینمایی برای انجام فعالیت فرهنگی – ترویجی، فعالیت عملیاتی و مبارزه با شبکه‌های غیر مجاز، فعالیت آموزشی و فنی و فعال سازی ستاد استانی ازجمله مأموریت‌های جنابعالی است. بدیهی است موسسه رسانه‌های تصویری به عنوان نهاد پشتیبان همکاری و همراهی لازم را در پیشبرد این وظیفه خطیر برعهده خواهد داشت؛ توفیق جنابعالی را از خداوند متعال خواستارم.

سیدمصطفی ابطحی؛ دبیرکل ستاد صیانت و مبارزه با تکثیر و عرضه غیرمجاز آثار سینمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر