کد خبر: 222324 A

مجموعه «کوچه مروارید» ساخته سعید سالار زهی ویژه مخاطبین کودک و نوجوان و خردسالان با ۲۵ شخصیت عروسکی و ۵ بازیگر سینما به زودی وارد بازار می‌شود.

مجموعه نمایش خانگی «کوچه مروارید» با حضور علیرضا خمسه در نقشی متفاوت، رامبد جوان و دیگر بازیگران این سریال به همراه ۲۵ شخصیت عروسکی به زودی وارد بازار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مجموعه «کوچه مروارید» ساخته سعید سالارزهی ویژه مخاطبین کودک و نوجوان و خردسالان با ۲۵ شخصیت عروسکی و ۵ بازیگر سینما به زودی وارد بازار می‌شود.

این مجموعه در سه بخش برای مخاطبین کودک و نوجوان با عنوان «کوچه مروارید»، ویژه خردسالان با عنوان «نی نی مروارید» و در بخش بعدی در گفتگویی با والدین و سرپرست بچه‌ها تولید شده است.

در این سریال ۲۵ کاراکتر عروسکی به همراه ۵ بازیگر سینما حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به رامبد جوان، علیرضا خمسه، آناهیتا همتی، عارف لرستانی و هستی محمایی اشاره کرد.

خمسه در «کوچه مروارید» در نقش زنی شمالی به نام «مارجان»(عروسک – انسان) بازی کرده که مادر بزرگ داداشی(عروسک) و مادر هیبت خان(عارف لرستانی) است.

«کوچه مروارید» به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برجسته‌ترین سریال‌های عروسکی – زنده به همراهی کاراکتر‌های عروسکی همچون دارچین، جناب خان، آق یاتاقان، یه پارچه آقاو… برای کودکان و نوجوانان تولید شده است.

صداپیشه‌های این مجموعه عباتنداز: محمد بحرانی، کاوه توکلی، مهدی شاه پیری، مارال حاجی‌زاده، آذین رئوف، لیلی رهنما، آرش صادقیان، محمد عسگری، محمد لقمانیان، اردشیر منظم، آزاده مویدی‌فر، مرتضی مشکات، علیرضا ناصحی، محمد نادری، مهران نائل و محمدرضا هدایتی.

از عروسک‌گردانان «کوچه مروارید» نیز می‌توان به: مینا اعلمی، آذر اخوت، مهدی برقعی، شیما بخشنده، مهتاب تبریزی، مهناز خطیبی، حامد ذبیحی، مهرانه زرگر، بنفشه صمدی، همایون فربود، حسین نعیمی ذاکر و نگین یراقی اشاره کرد.

بازیگران جدید «کوچه مروارید» معرفی شدند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر