کد خبر: 210988 A

فیلم سینمایی «شاهزاده و گدا» نوشته رهام تربیت(براساس طرحی از قربان محمدپور) به کارگردانی رسول محمدی ساخته می‌شود.

فیلم سینمایی و ویدیویی «شاهزاده و گدا» نوشته رهام تربیت(براساس طرحی از قربان محمدپور) به کارگردانی رسول محمدی کلید زده شد.

به گزارش ایلنا، حمید لولایی، سحر قریشی، اصغر سمسارزاده، ارژنگ امیر فضلی، مهرداد خرازی، سجاد رستمی جاوید، گیتی معینی و… از جمله ۴۳ بازیگری هستند که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.

اورنگ در خلاصه نمایش آورده است: بهروز، فرد متمول اما خسیسی است که مقبولیتی در بین خانواده ندارد ولی اعضای خانواده به شدت از او حساب می‌برند. این مرد خسیس، در مواجهه با خواستگار دخترش، شروطی تعیین می‌کند که سال‌ها محقق نشده است. در همین حین و در پی اتفاقی نادر، ‌ بهروز به وضعیت غیر قابل پیشی بینی و عجیبی دچار می‌گردد که…

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به علی بهادر به عنوان تهیه‌کننده، سعید جلیلی در مقام مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان، بابک بذرافشان به عنوان مدیر تصویربرداری، رستم ایران‌نژاد به عنوان طراح صحنه و لباس، هادی قالی‌خانی به عنوان طراح گریم، مرتضی محمدپور به عنوان صدابردار، علی پناهی به عنوان طراح جلوه‌های ویژه رایانه‌ای، علیرضا زارع به عنوان آهنگساز، مهدیه بهادر به عنوان تدوین‌گر، ‌‌ رها زندی به عنوان منشی صحنه، محسن آزاد به عنوان دستیار دوم کارگردان، امیررضا کوهستانی به عنوان دستیار سوم کارگردان، حسن علیزاده به عنوان دستیار اول صحنه، شهرزاد ابوحمزه به عنوان دستیار لباس، عماد صمدی و نیلوفر یمینی مجریان گریم، ‌ ابراهیم حسینی به عنوان عکاس، حمید رضا حاجی بابایی به عنوان مدیر تدارکات، میثم قیدر و ابوالقاسم عالی دایی به عنوان تدارکات و مریم ادیبی به عنوان روابط عمومی اشاره کرد.

این فیلم در موسسه هنری بهادر فیلم با سابقه تولید فیلم ویدیویی، تله فیلم و سریال تلویزیونی، تولید می‌شود.

فیلمبرداری «شاهزاده و گدا» آغاز شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر