کد خبر: 189723 A

با انتشار پیامی؛

معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی در پیامی به اهالی سینما، از حضورشان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

حجت‌الله ایوبی(معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی) از حضور سینماگران در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایلنا، متن کامل این پیام به شرح زیر است:
" اهالی شریف و پرافتخار سینمای ایران؛ در آستانه عیدسعید فطر؛ عید بزرگ عبادت و بندگی، ضمن تبریک این بزرگترین عید جهان اسلامی، وظیفه خود می‌دانم به عنوان عضو کوچکی از جامعه بزرگ و پرافتخار سینمای ایران از حضور پرشکوهتان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر کنم؛ همایش بی‌ریا و حضور پرشمارتان درکنار مردم و در حمایت از مردم ستم‌دیده غزه و فلسطین مجروح، مایه فخر و مباهات همه دوستداران و دلدادگان هنر ایرانی اسلامی است؛ شما آمدید و به نمایش گذاشتید آنچه را که هستید؛ و بازهم نشان دادید که باورمندی به اصالت و ارزش‌های انسانی و اسلامی و میهنی از سینمای ایران جدایی ناپذیر است؛ یقین دارم سینمای ایران که همواره زبان گویای مردمان ستم‌کشیده جهان بوده، هنرمندانه گوشه‌هایی از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و مظلومیت زنان و کودکان و مردمان غزه و فلسطین را روایت خواهد کرد. همچنین مراتب سپاس خود را از هیات مدیره محترم خانه سینما به خاطر حضور فعالانه در برنامه‌های مختلف حمایت از مظلومان غزه و مدیریت تحسین برانگیز همایش روز جهانی قدس اعلام می‌دارم و بهترین‌ها را برایتان آرزو می‌کنم. "

روز قدس رئیس سازمان سینمایی از حضور سینماگران در راهپیمایی روز قدس تشکر کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر