کد خبر: 173046 A

محمود کلاری و سیف اله صمدیان عکس های رسیده به دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را داوری می کنند.

محمود کلاری و سیف اله صمدیان عکس های رسیده به دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران را داوری می کنند.

به گزارش ایلنا، سیف اله صمدیان، عکاس و مستندساز صاحب نام کشور است که ۴۵ سال تجربه عکاسی در کنار ۲۰ سال انتشار مجله تصویر و برگزاری ۱۱ دوره جشن تصویر سال در ایران به همراه سال ها تدریس فتوژورنالیسم در دانشگاه های کشور، وی را به یکی از تاثیرگذارترین افراد در حوزه عکاسی و فیلم سازی مستند تبدیل کرده است. صمدیان در خصوص داوری در جشنواره همراه تهران می گوید: با توجه به تعداد عکس هایی که هر روز با تلفن همراه گرفته می شود، جشنواره همراه تهران شاهد آثار بسیاری خواهدبود و اگر آدم ها این جسارت را داشته باشند که عکس هایشان را بفرستند، قطعا در این دوره با پیشرفت بالایی در کیفیت و تعداد آثار روبرو می شویم.

محمود کلاری تصویربردارصاحب سبک کشور که با فیلم برداری بیش از ۶۰ فیلم سینمایی در دوران فعالیت حرفه ایش یکی از پرکارترین و پرافتخارترین تصویربرداران ایران محسوب می شود، با اشاره به جذابیت تصویربرداری با دوربین همراه، ابراز امیدواری کرد که آثار فوق‌العاده‌ای به این جشنواره برسد و تأکید کرد: آثاری که امسال در جشنواره خواهیم دید ممکن است حتی فراتر از آثار کوتاهی باشد که در دیگر بخش‌های حرفه‌ای و حتی جشنواره‌های دیگر ارائه می‌شود. من احساس می‌کنم که پدیده جشنواره همراه تهران خیلی آرام آرام خودش را نشان می‌دهد و در دوره های آینده، شاهد یک اتفاق خیلی اساسی خواهیم بود.

جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با موضوع فیلم و عکس های موبایلی، دومین دوره خود را از اسفندماه ۱۳۹۲ آغاز کرده و در شهریورماه ۱۳۹۳ با نمایش آثار منتخب موبایلی برگزار می شود. شرکت در جشنواره تا ۲۰ مرداد ماه از طریق سایت www. tfpf. mobi امکان پذیر است.

کلاری و صمدیان در جشنواره همراه تهران داوری می کنند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر