کد خبر: 172981 A

" چهارمین جشن فیلم کوتاه مستقل خورشید " دیماه سال جاری با حضور فیلمسازن سراسر کشور – بدون محدودیت سنی و موضوعی – در تهران برگزار خواهدشد.

اولین جلسه تعیین تیم اجرایی چهارمین جشن فیلم کوتاه مستقل خورشید با هدف همفکری، برنامه‌ریزی و هماهنگی و در نخستین گام اعلام فراخوان جشن، روز گذشته(۱۱ خرداد) در دفتر پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل تشکیل شد.

به گزارش ایلنا؛ در اولین جلسه تیم اجرایی این جشن که به میزبانی دبیر جشن در محل دبیرخانه برگزار شد، بیست نفر از فیلسمازان جوان – که برای شرکت در کارهای اجرایی و مشاوره جشن اعلام آمادگی کرده بودند - به همراه برگزیدگان دوره پیشیین جشن، حاضر شدند.

در این جلسه درباره زمان شروع، مدت زمان و دیگر جزئیات فراخوان چهارمین دوره جشن بحثو گفتگو شد و نیز شرکت‌کنندگان بصورت داوطلبانه و براساس توانمندی‌های خود مسئولیت بخش‌های مختلف برگزاری جشن را به عهده گرفتند تا این جشن یک گام دیگر در جهت رفتار صنفی بردارد.

همچنین درباره برگزاری کارگاه‌های آموزشی، جوایز جشنواره، هیئت‌های انتخاب و داوری، نحوه اطلاع‌رسانی فراخوان، نمایشگاه پوستر فیلم، نمایشگاه هدایای هنرمندان به جشن و… همفکری و تبادل نظر انجام شد.

" چهارمین جشن فیلم کوتاه مستقل " با هدف شناسایی و حمایت از بهترین تولیدات مستقل فیلم کوتاه و مستند کشور و نیز تقدیر از مشارکت بخش خصوصی در این عرصه برگزار می‌شود.

از مهمترین ویژگی‌های این جشن که اولین و تنها جشنواره آنلاین فیلم کوتاه در کشور است، معرفی فیلمسازان موفق و فیلمهای برگزیده آنان به جشنواره‌ها و بازارهای بین‌المللی است که در طی چند سال گذشته نقش بسزا و موثری در این زمینه داشته است.

این جشن که ویژه فیلمهای مستقل در کشور است، در سه دوره گذشته به همت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل که یک بخش خصوصی است و به دبیری مهدی یارمحمدی برگزار شده است؛ طی این مدت تلاش کرده تا جشنواره ای پیشرو، موثر، پویا و صنفی باشد و در این راستا امسال در شکل برگزاری خود شیوه‌ای متفاوت را انتخاب کرده است.

" چهارمین جشن فیلم کوتاه مستقل خورشید " دیماه سال جاری با حضور فیلمسازن سراسر کشور – بدون محدودیت سنی و موضوعی – در تهران برگزار خواهدشد.

تیم اجرایی چهارمین جشن فیلم کوتاه مستقل خورشید تشکیل شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر