کد خبر: 164940 A

درخشان مدیردبیرخانه و ارزشیابی جشنواره مقاومت خبر داد:

پیرو تقاضای تعدادی از فیلمسازان و مستندسازان در خصوص شرکت مستندهای بلند، دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت مستندهای بلند و بالای ۶۰ دقیقه را نیز بپذیرد.

مدیردبیرخانه و ارزشیابی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام کرد: جشنواره مقاومت در این دوره پذیرای مستندهای بلند است.

به گزارش ایلنا؛ ناصر درخشان با اعلام این خبر افزود: پیرو تقاضای تعدادی از فیلمسازان و مستندسازان در خصوص شرکت مستندهای بلند، دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت مستندهای بلند و بالای ۶۰ دقیقه را نیز بپذیرد.

وی خاطرنشان ساخت: مستندهایی که با موضوعات: نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و مجاهدت رزمندگان اسلام در احیای هویت ایرانی – اسلامی، نقش جانبازان، آزادگان وخانواده شهدا در هشت سال دفاع مقدس و حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، نقش بسیج در حفظ و توسعه علمی، فرهنگی و سازندگی کشور، نقش همبستگی و انسجام اسلامی در حمایت از مقاومت و بیداری اسلامی، پرداختن به شهدای هسته‌ای و شهدای ترور در انقلاب اسلامی، نقش مردم در مقابله با تروریسم و فتنه و جریانات انحرافی و منافقین، جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در سالم‌سازی جامعه، جایگاه اقتصاد مقاومتی درشکست تحریم‌های اقتصادی و سیاسی دشمن، نقش وحدت اسلامی در مقابله با اندیشه‌های تکفیری و مقابله با جنگ نرم و شبکه‌های ماهواره‌ای و رسانه‌های استکباری علیه جمهوری اسلامی ایران تولید باشند می‌توانند در این دوره جشنواره شرکت کنند.

به گفته وی؛ سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس در «سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» برگزار می‌شود و رویکرد آن سه محور «مقاومت، بصیرت و شکوفایی» است.

مدیر دبیرخانه و ارزشیابی جشنواره «تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه‌های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان، تحریم اقتصادی، دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی»، «مقاومت و بیداری اسلامی»، «مقابله با استکبار جهانی»، «تروریسم» و «صهیونیسم بین‌الملل» مهم‌ترین اهداف سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت را در دو بخش‌های «سینمای ایران» و «سینمای بین‌الملل» عنوان کرد.

جشنواره فیلم مقاومت امسال پذیرای مستندهای بلند است
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر