کد خبر: 164938 A

رویا تیموریان، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی و بابک کریمی به تازگی با دست‌اندرکاران این پروژه قرارداد امضا کرده‌اند تا بزودی جلوی دوربین بروند.

۴ بازیگر جدید به جمع عوامل فیلم سینمایی «خانه دختر» به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته پیوستند.

به گزارش ایلنا؛ رویا تیموریان، بهناز جعفری، محمدرضا هدایتی و بابک کریمی به تازگی با دست‌اندرکاران این پروژه قرارداد امضا کرده‌اند تا بزودی جلوی دوربین بروند.

پیش از این حضور حامد بهداد، پگاه آهنگرانی، رعنا آزادی‌ و باران کوثری در «خانه دختر» قطعی شده بود. بازیگران این پروژه این روز‌ها در مرحله تست گریم هستند و طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری تا چند روز دیگر در تهران آغاز می‌شود.

فیلمنامه این فیلم را پرویز شهبازی نوشته که در حال و هوای کارهای قبلی همین نویسنده است. فیلم داستان مردی به نام مرتضی است که قصد دارد خانه کوچکشان را زیر قیمت بفروشد تا زود‌تر از محله و نگاه سنگین مردمانش فرار کند.

«خانه دختر» اولین تجربه تهیه‌کنندگی مستقل محمد شایسته است.

فهرست عوامل اصلی پشت دوربین این فیلم سینمایی عبارتند از: کارگردان: شهرام شاه حسینی، نویسنده: پرویز شهبازی، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه و لباس: آیدین ظریف، صدابردار: منصور شهبازی، طراح چهره‌پردازی: محسن دارسنج، جانشین تولید: محمود اتحادی، مدیر تدارکات: آرش صالحی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: حسین خضوعی، دستیار کارگردان: علیرضا شایسته، دستیار تهیه: فرهاد کابائی، تهیه‌کننده: محمد شایسته.

۴ بازیگر جدید به «خانه دختر» رفتند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر