کد خبر: 157455 A

از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛

محمد خزاعی برای سومین دوره متوالی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انتخاب شد.

محمد خزاعی برای سومین دوره متوالی از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین به سمت دبیر سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت انتخاب شد.

به گزارش ایلنا؛ با توجه به حساسیت و محوریت موضوع مقاومت در جهان و فعل و انفعالات و تحولات منطقه‌ای و جهانی این دوره جشنواره با رویکرد مقاومت، بصیرت و شکوفایی در گستره «سینمای ایران» و «سینمای بین­ الملل» همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس طراحی شده و مقابله با تروریسم، فتنه، جریانات انحرافی، منافقین، اندیشه­‌های تکفیری و جنگ نرم و شبکه­‌های ماهواره ­ای استکباری از جمله موضوعات تازه‌ای است که مورد توجه و تاکید این مهم‌ترین جشنواره سینمایی انقلاب اسلامی است که همزمان با سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در هفته گرامیداشت دفاع مقدس برگزار می‌گردد.

سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و رئیس شورای سیاستگزاری جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در حکمی با اشاره به اهمیت تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در زمینه فرهنگ، هنر و سینما و بکارگیری عملی اصول و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی؛ خزاعی را به سمت دبیری این جشنواره منصوب کرد.

متن حکم دبیرسیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای محمد خزاعی
با سلام و تحیت
نظر به تعهد، سوابق و روحیه بسیجی جناب عالی در عرصه فرهنگ و هنر کشور به موجب این حکم به سمت دبیری سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت منصوب می‌شوید.

امیدوارم با عنایت به تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در زمینه فرهنگ، هنر و سینما و بکارگیری عملی اصول و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و راهبردهای فرهنگی بسیج مستضعفین و همکاری و تعامل بایسته با دیگر نهادهای فرهنگی و بهره‌مندی بهینه از هنرمندان و سینماگران متعهد، شاهد جشنواره‌ای پربار و اثربخش، متناسب با شآن آن باشیم.
موفقیت شما را از خداوند متعال مسئلت دارم.

محمد خزاعی از چهره‌های آشنا درعرصه فرهنگ و هنر و است که علاوه بر تهیه کنندگی در سینِما در حوزهای مدیریتی هم نامی شناخته شده است. دبیری دوره‌های پیشین جشنواره مقاومت، دبیری سی امین جشنواره فیلم فجر و عضویت در کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی از جمله مسئولیت‌های نامبرده است.

محمد خزاعی دبیر سیزدهمین دوره جشنواره فیلم مقاومت شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر