کد خبر: 113002 A

با حکم ایوبی،

«محمد حیدری» متولد ۱۳۴۹ در بجنورد و فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد است.

ایلنا: به حکم دکتر «حجت الله ایوبی» معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان سینمایی، «محمد حیدری» به سمت مشاور عالی و نماینده رئیس سازمان در امور جشنواره‌ها و اصناف منصوب شد.


به گزارش ایلنا، در متن حکم «محمد حیدری» آمده است:
«جناب آقای محمد حیدری؛ نظر به سوابق ارزشمند شما در مدیریت فرهنگی و هنری، به موجب این حکم به عنوان» مشاور عالی و نماینده رئیس سازمان در امور جشنواره‌ها و اصناف «منصوب می‌شوید.
امید است با به کارگیری از تجربه‌های پیشین وتدابیر شایسته، گام‌های مؤثری برای مدیریت یکپارچه و هدفمند جشنواره‌ها جهت اثرگذاری وغنای هرچه بیشتربردارید.
معرفی دبیران کارآزموده و نظارت مستمر بر چگونگی برگزاری جشنواره‌ها، رسیدگی به امور اصناف و تلاش جهت حضور فعال اتحادیه‌ها و اصناف درتصمیم سازی‌های مدیریت سینمایی، از جمله وظایف شما است.
توفیقات روزافزونتان را در انجام این وظیفه مهم از خداوند متعال خواهانم.»
«محمد حیدری» متولد ۱۳۴۹ در بجنورد و فارغ التحصیل رشته کارگردانی در مقطع کار‌شناسی و کار‌شناسی ارشد است. در کارنامه هنری و حرفه‌ای وی مواردی چون: دبیری بیست و نهمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر، ریاست مجموعه تئا‌تر شهر، رئیس تئا‌تر امور استان‌های مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، بازی و کارگردانی بالغ بر بیست اثر نمایشی، دبیر بخش حرفه‌ای تئا‌تر کشورو… دیده می‌شود.

سازمان سینمایی ایوبی محمد حیدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر