کد خبر: 112794 A

سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۲۲ تا ۲۸ مهرماه در تهران پردیس سینما ملت و همزمان از ۳۰ مهر تا ۳ آبان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ایلنا: مراسم افتتاحیه و جشن سی سالگی سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران امروز دوشنبه ۲۲ مهرماه از ساعت ۱۹ در سالن شماره سه پردیس سینما ملت برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این مراسم علاوه بر سخنرانی دبیر و رئیس سازمان سینمایی کشور، برگزیدگان دومین جشنواره فیلم اولی‌ها تقدیر می‌شوند و از ۹ مدرس نمونه انجمن و سه تن از سرپرستان دفا‌تر که بالا‌ترین سابقه همکاری و شرکت در جشنواره را دارند تقدیر می‌شود.

همچنین کلیپ تصویری «جشنواره سی‌ام در یک نگاه» به نمایش در خواهد آمد و جشن سی سالگی این جشنواره با حضور هنرمندان و اهالی فیلم کوتاه برگزار می‌شود.

در ادامه این مراسم از نمایشگاه «سی سال جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران» شامل ۳۰ تابلو از اولین دوره برگزاری جشنواره تا سی امین دوره شامل اسامی برگزیدگان، دبیران، شوراهای برگزاری، تندیس، پوس‌تر و همچنین کتاب سی دوره و پکیج جشنواره بیست و نهم شامل گزارش تصویری و فیلمهای برگزیده این جشنواره و کتاب جشنواره سی‌ام رونمایی می‌شود.

سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از ۲۲ تا ۲۸ مهرماه در تهران پردیس سینما ملت و همزمان از ۳۰ مهر تا ۳ آبان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم کوتاه تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر