کد خبر: 634463 A

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر خبرداد:

رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر گفت: یک تیم پزشکی مجرب از وزارت بهداشت برای بررسی ابعاد ماجرای تجاوز به دختران ایرانشهری امروز به این شهرستان اعزام می شود.

به گزارش ایلنا، محمد مهران امینی‌فرد اظهار داشت: قرار است یک تیم مجرب از وزارت بهداشت برای بررسی ابعاد ماجرای تجاوز به دختران ، امروز دوشنبه به ایرانشهر اعزام شود.

وی اذعان داشت: این تیم پزشکی، مسئله تجاوز به دختران ایرانشهری را از ابعاد مختلف روانشناسی، روان شناختی و روانپزشکی مورد بررسی قرار داده و آموزش های لازم حمایتی را به کارشناسان این دانشکده ارائه خواهند کرد.

وی افزود: باید دید افراد آسیب دیده چه اقداماتی برای پیشگیری از بارداری و یا پس از بارداری را انجام داده‌اند و خانواده های آنان در چه وضعیت معیشتی قرار دارند و چه حمایت های عاطفی و روانی نیاز دارند.

امینی فرد افزود:  علوم پزشکی ایرانشهر نقش حمایت روانی و سلامتی از قربانیان تجاوز را برعهده دارد.

وی افزود: تاکنون 3 نفر از آسیب دیدگان ماجرای تجاوز ، از طریق پزشکی قانونی به علوم پزشکی ایرانشهر معرفی شده اند و آزمایش ها و خدمات لازم را دریافت کرده اند.

رئیس علوم پزشکی ایرانشهر خاطر نشان کرد: افرادی که مورد تعرض قرار گرفته و به علوم پزشکی ایرانشهر مراجعه کرده اند از خانواده های محترم و موجهی هستند .

بارداری تجاوز خانواده علوم پزشکی وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر