کد خبر: 613122 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار از فروش بیش از ۲۰ میلیون لیتر فرآورده نفتگاز در مرزهای پیشین و ریمدان در شش ماهه دوم سال ۹۶ خبر داد .

مصطفی نخعی در گفت و‌گو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت: در طی بازه زمانی شش ماهه دوم سال ۱۳۹۶ مقدار بیست میلیون و ششصد هزار لیتر فرآورده در قالب فروش سوخت به تعاونی‌های مرزنشین به کشور پاکستان به فروش رسیده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار ارزش ریالی فروش این میزان فرآورده در دو بازارچه مرزی ریمدان و پیشین را ۱۷۶ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در مدت مشابه سال گذشته این میزان ۴۹ میلیارد ریال بوده است.

وی در ادامه میزان فروش فرآورده در مدت مشابه سال گذشته ( ۱۳۹۵) را چهار میلیون و پانصد هزار لیتر عنوان نموده و تصریح کرد: این میزان فروش افزایش ۲۴۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد.

وی در پایان خواستار اعمال دقت ، کنترل و نظارت بیش از پیش در حفظ سرمایه های ملی کشور شد و افزود: ارتقای فعالیت‌ها وافزایش سطح خدمت رسانی به مردم با برنامه ریزی، کنترل، نظارت و پایش مستمراقدامات در منطقه میسر خواهد شد .

پاکستان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کنترل و نظارت چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر