کد خبر: 609416 A

نخعی به ایلنا خبرداد:

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 25 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات نوروزی در حوزه جنوب سیستان و بلوچستان استفاده شده است.

مصطفی نخعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: مصرف بنزین از ابتدای شروع تعطیلات نورزوی تا پایان روز سیزدهم فروردین در حوزه جنوب استان سیستان و بلوچستان بیش از بیست و پنج میلیون لیتر بوده است .

وی افزود: این مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 20 درصد افزایش داشته است‌.           

نخعی در ادامه خدمات ارائه شده به مردم و مسافران را در طول این مدت مثبت ارزیابی کرد و افزود: با توجه به پیش بینی های اولیه در خصوص حجم مسافرت ها به منطقه و به دنبال آن افزایش قابل ملاحضه ترددها ، قبل از شروع تعطیلات ، چندین تیم نظارتی مجزا با حضور کارشناسان باتجربه در قالب گلگشت های نوروزی تشکیل و بازرسی از جایگاه ها به صورت مستمر در طول این ایام انجام شد .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های جنوب استان در ادامه ضمن اشاره به لزوم افزایش تعداد جایگاه‌های سطح شهرستان چابهار در آینده نزدیک افزود: مشکل کمبود مجاری عرضه سوخت در سطح شهرچابهار ، موضوعی است که از ابتدای تصدی این مسئولیت با توجه به اهمیت موضوع بسیار مورد توجه قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه جایگاه های موجود طی سنوات گذشته و با توجه به نیازهای ادوار گذشته ایجاد شده است، افزود: طی ماههای گذشته به طور جدی بحث های کارشناسی در خصوص افزایش جایگاه ها در سطح شهر انجام و پس از نیازسنجی و انجام کارهای کارشناسی مکانهای مورد نیاز شناسایی شد.

نخعی افزود: در آخرین روزهای سال گذشته فراخوان احداث جایگاه سوخت منتشر شد و سرمایه گذاران جهت احداث جایگاه های جدید مراجعه کرده اند و به زودی و پس از اخذ مجوزهای لازم مراحل احداث جایگاه های جدید در سطح شهر آغاز خواهد شد.

‎وی در پایان توجه به نیازهای مردم جنوب سیستان و بلوچستان با توجه به موقعیت رو به رشد منطقه را وظیفه تمامی مسئولان و دستگاههای اجرایی سطح شهرستان دانسته و خاطرنشان کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی جنوب استان در همین راستا و به منظور برطرف کردن نیاز مردم و توجه به تکریم ارباب رجوع از هیچ تلاشی برای تامین و توزیع فرآورده های نفتی مورد نیاز مردم دریغ نخواهد کرد.

استان سیستان و بلوچستان بنزین تعطیلات نوروزی سیستان و بلوچستان چابهار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر