کد خبر: 603033 A

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان خبرداد:

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان از تأیید دستورات چهاردهمین جلسه هیات امنای این استان خبر داد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا، دکتر سلطانعلی‌میر با اشاره به تأیید و تصویب دستورات‌چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با اکثریت آرا گفت: در چهاردهمین جلسه هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان که با حضور دکتر علیرضا منادی معاون حقوقی و امور مجلس و نماینده ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنا استان و اعضاء حیقیقی و حقوقی برگزار شد، پس از بررسی بودجه پیشنهادی استان برای سال 1397 این برنامه بودجه مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان افزود: ساختار سازمانی واحدها و مراکز دانشگاهی استان نیز تأیید و پس از بررسی رزومه اعضاء پیشنهادی جهت عضویت در کمیسیون دائمی استان و اعضای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیات امنا، اعضای مورد نظر تأیید و تصویب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان گفت: طرح‎های پیشنهادی سرمایه‎گذاری دانش‎بنیان در حوزه‎های صنایع غذایی، الکترونیک و صنایع، نرم‎افزار و IT، فرآوری مواد معدنی، نظامی و کشاورزی و طرح‎های پیشنهادی سرمایه‎گذاری نیروگاه خورشیدی 100 کیلوواتی در زاهدان، خرید یا احداث مجتمع هتل آپارتمان در مشهد از محل فروش املاک و مستغلات مازاد و بلااستفاده، احداث طرح کشوری مجتمع فرهنگی، تفریحی و اقامتی در رمین چابهار و احداث مجتمع هتل آپارتمان در واحد چابهار مورد تأیید اعضائ هیات امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

این مسئول دانشگاهی با بیان اینکه تبدیل واحد زابل به واحد بین‎الملل زابل و تبدیل مرکز نیکشهر به واحد از دیگر مصوبات چهاردهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بود، عنوان کرد: تأسیس مراکز تحقیقاتی مطالعات اقتصادی و بازاریابی جنوب شرق و مرکز تحقیقات مطالعات زنان نیز از مصوبات این جلسه بود.

میر با اشاره به تأیید پیشنهاد راه‎اندازی مرکز سما در قصر قند تحت نظر نیکشهر و مرکز سما میرجاوه تحت نظر سما زاهدان، عنوان کرد: با طرح واگذاری قسمتی از اراضی طرح 94 هکتاری شفا به کارکنان و اعضاء هیات علمی پس از تأیید سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و تاسیس پردیس پارک علم و فناوری موافقت شد.

استان سیستان و بلوچستان بودجه دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه گذاری معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر