کد خبر: 582846 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از تمدید مهلت نام نویسی بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای کار نمونه سیستان و بلوچستان خبر داد.

مهرداد جهاندیده در گفتگو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مهلت نام نویسی در بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار و واحدهای کار نمونه استان که تا پیش از این 25 دی ماه اعلام شده بود، به مدت 4 روز یعنی تا 29 دی ماه در سراسر کشور تمدید شد.

وی گفت: این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدماتی در سطح کارگاهی و کارخانه، در سطح استانی و مرحله نهایی در سطح کشور انجام می شود.

 جهاندیده هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به اندیشه ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های ارزشمند کارگران و تشـویق نیروهـای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقای هر چه بیشتر فرهنگ کار، رعایت انضباط در محیط کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری و ایجاد انگیزه در بین کارگران بیان کرد.

 مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای کار نمونه استان می‌توانند همزمان با سایر استان‌های کشور با مراجعه به سامانه اینترنتی http://emtenan.mcls.gov.ir  نسبت به انجام فرایند ثبت نام اقدام کنند.

 جهاندیده افزود: در ادامه فرآیندهای جشنواره و در مرحله ملی، با تشکیل کارگروه های ارزیابی و داوری پس از بررسی طرح ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبین استانی؛ منتخبان‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می شوند.

 

خلاقیت سیستان و بلوچستان کار و رفاه اجتماعی کشاورزی مرحله مقدماتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر