کد خبر: 404272 A

با حضور معاون استاندار صورت گرفت؛

ایلنا: در دومین روز از هفته دولت مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان، فرمانداران و مسئولان منطقه سیستان افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از زاهدان مهدی کشته‌گر، در آیین افتتاحیه مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل ضمن تبریک هفته دولت، از جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی انقلابی و ارزشمند یاد کرد و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، علمی آموزشی و پژوهشی با دارا بودن نیروهای متخصص، ولایی و خدوم همواره اولویت اصلی‌اش، خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران بوده است.

مدیر جهاد دانشگاهی زابل  با بیان اینکه در منطقه سیستان با توجه به ظرفیت‌ها موجود در تلاشیم تا دهکده گیاهان دارویی و کلینیک تخصصی دندانپزشکی با تعرفه دولتی را به منظور رفاه حال مردم محروم این منطقه راه‌اندازی کنیم، خاطرنشان کرد: امروز با بهره‌برداری از مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت دراین شهرستان به یاری خداوند گام‌های اساسی و رو به جلو در این منطقه برداشته خواهد شد و تلاش مجموعه بر این است تا در راستای آموزش‌های اشتغال محور خدمتی شایسته انجام دهد.

زهرا اربابی، معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان نیز با تبریک هفته دولت، از شهیدان رجایی و باهنر به عنوان الگوهایی ماندگار یاد کرد و گفت: سیستان ظرفیت‌هایی دارد که در سال‌های گذشته اگر درست، به جا و به موقع از آنها بهره‌برداری می‌شده اکنون وضعیت فعلی کار و اشتغال شاید شرایط بسیار بهتری داشت.

اربابی افزود: مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی می‌تواند به عنوان یک متولی پرتوان در امر کارآفرینی و آموزش‌های علمی مثمر ثمر باشد.

وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی باتوجه به کارایی که از خود نشان داده است از توانایی خوبی برخوردار است، بیان کرد: این نهاد توانایی این را دارد که در کنار سایر دستگاه‌ها و با یاری رساندن به آنها حک شدن منطقه محروم را از پیشانی این خطه بردارد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دولت با تمام توان درجهت خدمت رسانی به مردم در استان سیستان و بلوچستان گام برداشته، به گونه‌ای که این اقدامات نه تنها برکسی پوشیده نیست بلکه برای همگان قابل لمس است.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم باید در اولویت کارهای تمامی مدیران باشد، بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های متعدد در گوشه و کنار استان پهناور سیستان و بلوچستان در هفته دولت را نمونه‌ای از توجه دولتمردان به مردم این استان و در راستای خدمت رسانی به آنها، عنوان کرد.

سرپرست مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی زابل نیز در این مراسم با اشاره به جایگاه علمی،پژوهشی و کاربردی جهاد دانشگاهی در کشور، از مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت به عنوان مراکزی علمی در جهت آموزش دهی کاربردی و اشتغال محور یاد کرد و افزود: تمام تلاش ما بر این است تا از ظرفیت‌های موجود استفاده بهینه صورت پذیرد.

بهروز شهرکی خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۷۰۰ عنوان دوره آموزشی مصوب در مراکز آموزش کوتاه مدت به متقاضیان آموزش داده می‌شود.IMG_20160824_210123

آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر