خبرگزاری کار ایران

سفیر ایران در عراق:

هدف آشوبگران در نجف، بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است

asdasd
کد خبر : ۸۳۹۸۰۶

سفیر ایران در عراق گفت: هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست.

به گزارش ایلنا، ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق در گفتگویی ضمن ابراز انزجار از تعرض به سرکنسولگری ایران در نجف اشرف گفت: قطعا هدف از این اقدام تخریب بین جمهوری اسلامی ایران و عراق است؛ آنها که عوامل و مزدوران خارجی هستند و متاسفانه از طرف شبکه های معاند مورد حمایت و تحریک قرار می گیرند به دنبال چیزی نیستند جز اینکه روابط ایران و عراق را از بین ببرند و ایجاد مشکل کنند.

وی با بیان اینکه هدف آشوبگران در نجف که عوامل و مزدوران خارجی هستند بر هم زدن رابطه دوستانه ایران و عراق است و این موضوع خواست مردم و دولت عراق نیست، اظهار داشت: مشابه این اقدام را نیز در ایران داشتیم که چنین اتفاقاتی از طرف اشرار صورت می گرفت.

سفیر ایران در عراق با بیان اینکه متاسفانه ما در اینجا شاهد یک اقدام هماهنگ منطقه ای هستیم که می خواهند روابط دوکشور را از بین ببرند و نابود کنند، گفت: مردم عزیز ما حتما با خویشتن داری به مردم عراق  اعتماد کنند چرا که آنها نشان داده اند در ایام مختلف به خصوص در اربعین حسینی چگونه خدمت گذار مردم ایران بودند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز