کد خبر: 751779 A

ابطحی در تذکر شفاهی؛

نماینده مردم خمینی شهر گفت: دیگر FATF و CFT مرده است. دست از کدخدا برداریم و به خدا برگردیم، کارها حل می شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سیدمحمدجواد ابطحی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تشکر از مردم خوب ایران بالاخص بسیجیان، ایثارگران، ارتشی ها و هلال احمر درخصوص کمک رسانی به مناطق سیل زده کشور، گفت: یک آدم فاسد و تبهکار مانند ترامپ باعث ایجاد وحدت در جامعه میشود، دیگر FATF و CFT مرده است. دست از کدخدا برداریم و به خدا برگردیم، کارها حل می شود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: دادگاه ویژه رفع موانع تولید ایجاد کنید، چرا که افرادی که می خواهند کارخانه ای راه بیندازند و اشتغال ایجاد کنند با ایجاد موانع و بروکراسی اداری متوقف می شوند،بنابراین دادگاهی باشد تا شکایت کنند و مشکلشان حل شود.

ابطحی گفت: استفاده از ظرفیت زاینده رود می توانست حجم زیادی از سیلاب را کنترل کند، تالاب گاوخونی تنها ۵ درصد احیا شده است.

وی در پایان با اشاره به تماس تلفنی کودک ۶ ساله به اورژانس و سرعت عمل کارکنان اورژانس در کمک رسانی به مادر این کودک، گفت: اقدام سریع و زیبای اورژانس خمینی شهر در پیگیری و کمک به مادری که فرزند ۶ ساله اش به اورژانس زنگ زده بود قابل تقدیر و تشکر است.

استفاده از ظرفیت ایران جامعه قوه قضائیه مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر