کد خبر: 751776 A

سلیمی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی درباره گرانی های روز اخیر به وزیر جهاد گفت:آیا این روزها پیاز و گوجه خریده‌اید؟ آیا میدانید قیمت آن‌ها به کجا رسیده است؟

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی صحن خطاب به محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی گفت: آیا این روزها پیاز و گوجه خریده‌اید؟ آیا می‌دانید قیمت آن‌ها به کجا رسیده است؟

وی افزود: از وزیر آموزش و پرورش درخواست داریم تا مطالبات فرهنگیان را در آستانه هفته معلم پرداخت کند. همچنین از رئیس‌جمهور می‌خواهیم تا خسارت سیل‌زدگان را همانند خسارات سیل‌زدگان سال ۹۵ بعد از گذشت ۳ سال پرداخت نکند.

نماینده مردم محلات در مجلس تصریح کرد: فرانسه با عدم اجرای اینستکس به ما کج‌دهنی کرده، اعلام وزیر خارجه در خصوص اجرای اینستکس توسط ایران معنایی ندارد آن‌ها متعهد شده بودند و باید پیگیری‌های لازم صورت بگیرد.

وی با تاکید بر اینکه جاده محلات و دلیجان پر از دست انداز و چاله است، خاطرنشان کرد: محیط زیست اعلام کرده ریز ذرات معادن، آسیب زا هستند لازم است تا قوه قضائیه اقدامات لازم را هرچه سریع‌تر انجام دهد.

ایران گرانی مجلس شورای اسلامی وزیر آموزش و پرورش وزیر خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر