کد خبر: 750451 A

نقوی حسینی مطرح کرد؛

سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس گفت: آینده نامعلوم رژیم صهیونیستی و متزلزل رژیم غاصب و افول و حرکت به سوی از بین رفتن این رژیم و فروپاشی اسرائیل نیز از دیگر محورهای بحث نشست فراکسیون نمایندگان ولایی بود.

به گزارش ایلنا، سیدحسین نقوی حسینی در تشریح جلسه امروز فراکسیون ولایی مجلس گفت: در جلسه امروز با توجه به سال رونق اقتصادی و ضرورت افزایش سرمایه اجتماعی نظام با تلاش همه جانبه قوا، بحث دوران پس از سیل و ضرورت رسیدگی به این نیازها و جبران خسارت آسیب‌دیدگان، ضرورت مدیریت واحد رسیدگی به سیل زدگان، فوریت توجه و جبران خسارات به ویژه مناطق محروم و فوریت جبران خسارات دامداران و کشاورزان مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به افزایش سرمایه اجتماعی سپاه و بسیج با حضور پررنگ و فعال در سیل، افزود: تحریم‌های آمریکا علیه ایران  و قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی به طور مفصل بحث شد و بر ضرورت حمایت همه جانبه از سپاه تأکید شد.

نقوی حسینی با بیان اینکه دستاوردهای جدید حوزه هسته‌ای و راه‌اندازی نسل ۶ سانتریفیوژها با توان ۲۰ سو غنی سازی که اقدام خوب و مثبتی بوده است، ادامه داد: علیرغم تحریم‌ها، فروش نفت و میعانات خوب بوده و تلاش می‌شود همین شرایط ادامه یابد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسائل سودان و دلایل سقوط عمرالبشیر از جمله حمایت از سعودی در جنگ یمن، گفت: بحث جولان و بلندی‌های جولان و تصمیم قاطع محور مقاومت مبنی بر آزادسازی بلندی‌های جولان و مقابله با اقدامات آمریکا و صهیونیست‌ها نیز در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آینده نامعلوم رژیم صهیونیستی و متزلزل رژیم غاصب و افول و حرکت به سوی از بین رفتن این رژیم و فروپاشی اسرائیل نیز از دیگر محورهای بحث نشست فراکسیون نمایندگان ولایی بود.

فراکسیون ولایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر