کد خبر: 749232 A

در پی اقدام مضحک و نمایشی دولت آمریکا در قرار دادن بخشی از نیروی دفاعی جمهوری اسلامی در زمره سازمان‌های تروریستی، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.

 

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به این شرح است.

اقدام شرورانه دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، برگ دیگری از پرونده سیاه و قطور سیاستمداران این کشور علیه استقلال ایران عزیز را به نمایش گذاشت.

مقامات آمریکایی با نمایشی مضحک، در حالی بخشی از نیروی دفاعی جمهوری اسلامی را در زمره سازمان‌های تروریستی معرفی می‌کنند که خود از گروه‌های تروریستی مانند منافقین حمایت کرده و در اقصی نقاط دنیا با زیر پا گذاشتن همه هنجارهای بین‌المللی به مداخله  در امور دیگر کشورها می‌پردازند و نام تجاوز به کشورهایی مانند افغانستان و عراق و... را هم مبارزه با تروریسم نهاده و عملاً به نفی تمامیت ارضی دیگران پرداخته‌اند.

از نظر آمریکا و اذناب حلقه به گوش آن، هر کس که از کشور و استقلال و شرف خود دفاع کند، تروریست است. خواه در گذشته مانند ویتنام و کره و ژاپن یا در این روزها مانند فلسطین و لبنان و یمن!

مجمع نیروهای خط امام ضمن محکومیت این اقدام، وحدت و انسجام همه جریان‌های سیاسی در برابر تهدیدات دشمن خارجی را ضروری دانسته و تاکید می‌کند که همه ایرانیان با هر نگاه و سلیقه فکری، آماده دفاع از کشور و استقلال سیاسی خود و نظام برآمده از اراده ملت هستند

مجمع نیروهای خط امام مجمع نیروهای خط امام (ره)
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر