کد خبر: 749116 A

جامعه روحانیت مبارز ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا علیه سپاه تاکید کرد: ابراز سخیف ترین برخوردها در عرف حقوقی وبین المللی با ارکان حاکمیت یک کشور حکایت از عمق استیصال این قدرت های پوشالی دارد.

به گزارش ایلنا، در پی قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی از سوی ایالات متحده آمریکا، جامعه روحانیت مبارز با صدور بیانیه‌ای این اقدام آمریکا را محکوم کرد. 

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله القاصم الجبارین

الحمدالله الذی جعل اعداء نا من الحمقاء

سپاس خدایی را که دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داد.

تاریخ ملت ایران و فرزندان غیور او مالامال از صداقت، ایثار، دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم و پلیدی‌ها است.

در طول سال‌های انقلاب اسلامی، سپاه مظهر این فرزانگی و سرافرازی بوده است. سپاهیان قهرمان ما به شایستگی تمام در مقابل دشمنان ملت، جان فشانی‌ها کردند و ملت ایران را در جایگاه ممتاز منطقه‌ای و جهانی قرار داده‌اند.

کینه و خباثت متراکمی که در اقدامات سراسر ظلم و فساد مشاهده می‌کنیم و اظهارات بدترین خلق خدا یعنی ترامپ، نتانیاهو، سفلگان عربستانی و بی سیرتان منافق دلایل روشن و محکم بر حقانیت راه نورانی و مستقیم ملت بزرگ ایران است. ابراز سخیف‌ترین برخوردها در عرف حقوقی و بین‌المللی با ارکان حاکمیت یک کشور حکایت از عمق دریوزگی و استیصال این قدرت‌های پوشالی دارد.

زهی افتخار و سربلندی برای سپاه پاسداران انقلاب که بیش از چهل سال حافظ این مسیر حیات بخش و عزت آفرین شده است.

در این ایام مبارک همه افتخار می‌کنیم که پاسداریم و از اسلام، پرچم پیروز حسینی و نظام استوار اسلامی و حاکمیت حق و ولایت دفاع می‌کنیم و با فریاد بلند و برای هزارمین بار تکرار می‌کنیم «مرگ بر آمریکا» «مرگ بر صهیونیزم» و مرگ بر شیطان صفتان سعودی و منافق.

جامعه روحانیت مبارز از عکس‌العمل قاطع و سریع شورای امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی و مواضع روشن و شایسته رئیس جمهور و سایر مسئولین محترم تقدیر نموده و انتظار دارد اقدامات بایسته عملی مکمل این مواضع باشد.

مسیر پیروزی ما وحدت، همدلی، همبستگی، اقتدار ملی، تلاش، سخت کوشی و پیروی از هدایت‌ها و تدابیر راهگشای رهبری معظم انقلاب است و چون گذشته با عنایات و الطاف بیکران الهی و ولی الله الاعظم ارواحنا فداه اهداف والای انقلاب اسلامی را محقق خواهیم ساخت.

جامعه روحانیت مبارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر