کد خبر: 748530 A

حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران، تاکید کرد: با راهبرد آتش به اختیار هرکجا تروریست‌های چکمه‌پوش آمریکایی را دیدیم رفتاری همانند برخورد با داعش و دیگر گروه‌های تروریستی با آنان داشته باشیم.

به گزارش ایلنا،‌ حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه‌ای اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

کاخ سفید در پی بی سابقه ترین موضع گیری خصومت آمیز خود علیه دولت و ملت ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های تروریستی اعلام کرد.

این اولین بار است که نیروهای نظامی یک دولت مشروع و قانونی را بدون هیچ دلیل و بهانه‌ای تروریست معرفی می‌کنند، این موضع ماجراجویانه تهدیدی برای صلح و امنیت در منطقه و جهان است که آمریکایی‌ها نیز از خسارت‌های آن در امان نخواهد ماند.

این اتفاق نشان از درستی و حقانیت شعارهای ملت ایران علیه آمریکا و درستی راهی است که مردم ایران و منطقه طی چهل سال گذشته طی کرده‌اند. اعلام این موضع در شب میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار و نیز همزمان با مجاهدت‌های نیروهای مسلح کشور اعم از سپاه و ارتش و کمک رسانی به مردم در سیل اخیر شگفت انگیز است و آن را به فال نیک می‌گیریم.

طبیعی است اقدام متقابل در برابر این تصمیم حق ملت ایران است و بر همین اساس موضع شورای عالی امنیت ملی را در اعلام بخشی از ارتش آمریکا به عنوان یک گروه تروریستی را در اولین گام قابل تقدیر می‌دانیم.

دولت و رئیس جمهور ما با اعلام حمایت صریح از این موضوع جلوه‌هایی از همبستگی ملی را به نمایش گذاشته و خواهند گذاشت. بدیهی است سپاه و ارتش و دیگر نیروهای انتظامی و اطلاعاتی و سربازان گمنام امام زمام (عج) و فرزندان شجاع ملت ایران و دیگر ملت‌های منطقه در هنگام بروز هرگونه شواهدی از آشکار شدن نیت پلید دشمن، با راهبرد آتش به اختیار هر جا تروریست‌های چکمه پوش آمریکایی را دیدند رفتاری همانند برخورد با داعش و دیگر گروه‌های تروریستی را با آنان داشته باشند.

حزب موتلفه اسلامی ضمن حمایت از موضع شورایعالی امنیت ملی اعلام می‌دارد آمریکا باید تبعات چنین موضع خصمانه‌ای را بپذیرد. ما در کنار ملت ایران تصمیم دولت تجاوزگر و حامی تروریست آمریکا و اقدامات احمقانه ترامپ را به شدت محکوم می‌کنیم.

همچنین حزب موتلفه اسلامی حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان پاسداران حریم انقلاب اسلامی و حرم فرهنگ اهل بیت علیهم السلام و نیز کرامت انسانی در جهان در مقابل استبداد جهانی اعلام می‌دارد و در این موضع تا پای جان ایستاده است.

 

حزب موتلفه اسلامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر