کد خبر: 747991 A

وزیر دادگستری مطرح کرد؛

وزیر دادگستری اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌ تعزیرات حکومتی در سال ۹۷ را کیفی و اثربخش عنوان کرد.

به گزارش ایلنا،‌ سیدعلیرضا آوایی در دیدار با مدیران سازمان تعزیرات حکومتی ضمن تشکر از رییس این سازمان برای فعالیت‌های خوب و هدفمند در بهبود فعالیت‌های سازمان‌تعزیرات در دو سال گذشته، گفت: حضور و فعالیت های سازمان تعزیرات در سال ۹۷ حضور موثر، دلگرم کننده و چشمگیری بود.
وی افزود: در سال جاری نیز توجه به دغدغه‌ها و توقعات مردم از سازمان‌تعزیرات باید مدنظر قرار گیرد.
آوایی اظهار داشت: ارتباط خوب سازمان‌تعزیرات باقوه قضاییه، بدنه دولت و مجلس شورای اسلامی ارتباطی موثر و مناسب است.
وزیر دادگستری در خاتمه، رسیدگی ها در سازمان‌ تعزیرات را متقن و همراه با در نظر گرفتن حقوق متخلفین و متهمین عنوان کرد و تاکید کرد باید بر این موارد توجه بیشتری صورت گیرد.

پیش از سخنان وزیر دادگستری، جمال انصاری در تشریح عملکرد این سازمان گفت: سازمان‌ در سال ۹۷ عملکرد و حضور کیفی در مراکز تصمیم‌ساز داشته است.

وی در مورد اقدامات انجام شده در مورد تشکیلات و چابک سازی سازمانی به اصلاحات آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: با اقدامات انجام شده، کیفیت رسیدگی به پرونده ها و ارتباطات مردمی رشد محسوسی داشته است.

انصاری تاکید کرد: مطالبه گری برون و درون سازمانی و مشکلات مردمی سرلوحه کار ما در سال ۹۸ است.

وی افزود: ضریب حضور سازمان و اقناع درخواستهای مردمی اولویت کاری ما در سال رونق تولید است.

انصاری اقدامات سال ۹۷ و بخشی از فعالیت های سال ۹۶ در چابک سازی سازمانی خصوصا در سرعت و کیفیت بخشی به رسیدگی‌ها را اقدامات خوبی عنوان کرد و گفت: اگر این روند در سال ۹۸ ادامه پیدا کند با همکاری وزیر محترم دادگستری و ظرفیت های هیات محترم دولت و مراکز تصمیم ساز نیازمند بروز رسانی قوانین‌هستیم و سال جاری را سال کارآمدی و بروز رسانی قوانین‌می دانیم که امیدواریم باهمکاری مجلس شورای اسلامی این‌مهم‌محقق شود.

 

وزارت دادگستری سازمان تعزیرات حکومتی جمال انصاری علیرضا آوایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر