کد خبر: 747891 A

جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب ارتش:

جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور تاکید کرد: ارتش سپر بلای مردم است و همانگونه که در دفاع مقدس وظیفه خود را در دفاع انجام داده امروز هم وظیفه یاری رسانی به مردم آسیب دیده را انجام می‌دهد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم محمد مختاری با اشاره به اقدامات ارتش در امدادرسانی به سیل‌‌‌زدگان در جنوب کشور، گفت: نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران با محوریت قرارگاه امداد ذوالفقار در کلیه مناطق جنوب و جنوب غرب کشور در حال خدمت‌رسانی به هموطنان عزیز هستند.

 وی افزود: تیپ ۴۵ تکاور در شوشتر و شعیبیه، تیپ ۳۹۲ در دشت آزادگان، تیپ ۲۹۲ و تیپ ۷۲ در شمال خوزستان تا شوش، تیپ ۱۹۲ و ۴۲۲ مهندسی، پایگاه شکاری وحدتی دزفول و گروه پدافند هوایی خاتم‌‌‌‌‌الانبیاء (ص) ارتش اهواز با کلیه تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی خود مشغول انجام اقدامات امدادی هستند.

جانشین قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور ادامه داد: تخلیه ۸۶ روستا در حوزه رودهای کرخه و کارون، تخلیه ۲۲۰ تن بار در فرودگاه اهواز و توزیع بین مردم، امدادرسانی قایق‌های نیروی دریایی ارتش به مردم گرفتار در سیل و فعالیت ۱۵ فروند بالگرد هوانیروز و دو فروند بالگرد نیروی هوایی از جمله اقدامات انجام شده ارتش در روزهای اخیر است. 

مختاری اضافه کرد: ارتش سپر بلای مردم است و همانگونه که در دفاع مقدس وظیفه خود را در دفاع انجام داده امروز هم وظیفه یاری‌‌‌رسانی به مردم آسیب دیده را انجام می دهد چرا که مردم به ارتش اعتماد کردند و ما باید پاسخگوی این اعتماد باشیم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران سیل ارتش ارتش ایران ارتش جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر