کد خبر: 746645 A

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج شیخ احمد مروی

 انتصاب شایسته حضرتعالی که از شخصیت های فرهیخته، هوشمند و متعهد به امانت، دیانت و تقوی می باشید را به عنوان تولیت آستان قدس رضوی تبریک و تهنیت عرض می کنم.

وجود پربرکت ضریح و بارگاه متبرک حضرت ثامن الححج علی بن موسی الرضا(ع) نعمت لایزال و بیکران الهی می باشد که به ملت شریف ایران، مسلمانان جهان و همه دردمندان عنایت گردیده و شایسته است در جهت بهره مندی مردم خداجوی و زائرین عزیز حضرت ثامن الحجج(علیه و علی آبائه السلام) از این منبع پرفیض معنوی و خورشید درخشان ، بهترین سازوکار فراهم شود.

امیدوارم با درایت حضرتعالی و عنایت به رهنمودهای رهبری معظم، شاهد تحولات و دستاوردهای چشمگیر بویژه در ارتقاء کیفیت و ارائه خدمات مناسب و درخور به زائرین و نیازمندان و اقشار مستضعف، بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی ، معنوی و ساماندهی موسسات اقتصادی و تولیدی آن آستان مقدس باشیم.

 توفیق روز افزون جنابعالی و دیگر خادمین و خدمتگزاران در آستان قدسی حضرت رضا(ع) را از خداوند منان مسئلت می کنم.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی

علی لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر