کد خبر: 744784 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در استان گلستان ضمن بازدید از مناطق سیل‌زده و همدردی با مردم این استان از نزدیک از روند پیشرفت و مشکلات پیشرو قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حسین خانزادی با حضور در مناطق سیل‌‌زده استان گلستان و گفت‌وگوی با مردم روستاهای آق‌‌قلا و گمیشان، دستور ویژه جهت تامین اقلام و نیازمندی‌‌های مورد نیاز و همچنین رسیدگی و استقرار بیشتر تیم‌‌های پشتیبانی، عملیاتی و درمانی را به فرمانده ناوگان شمال صادر کرد.

وی با اشاره به حضور یگان‌‌های پروازی در این مناطق اظهار داشت: با هماهنگی‌‌های به عمل آمده تخلیه سیل آب‌های شهرستان‌‌های آق‌‌قلا و گمیشان در حال انجام است و همچنین با حضور متخصصان و مهندسان نداجا در این مناطق ظرفیت‌‌‌های لازم جهت لایروبی گرگان رود در دست اقدام است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در پایان از بیمارستان صحرایی، نانوایی و آشپزخانه سیار بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، پخت هزار پرس غذای گرم و نان توسط آشپزخانه و خبازخانه سیار و همچنین بیمارستان صحرایی نیروی دریایی ارتش از ابتدا با ۲۵۴۷ ویزیت، ۱۰۹۹ تزریقات، ۲۲ مورد رادیولوژی و ۱۲۰۰ مورد درمان سرپایی که دارای ظرفیت اتاق عمل، رادیولوژی، ارتوپدی، آزمایشگاه و داروخانه است به همه مردم آسیب‌‌دیده در سیل کمک و امدادرسانی کرد.

امیر حسین خانزادی امیر خانزادی امیر دریادار حسین خانزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر