کد خبر: 744405 A

سردار اخوان:

فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه گفت: تا هر زمان که لازم باشد برای خدمت‌رسانی به مردم عزیز استان‌های شمالی کشور در منطقه خواهیم ماند و این مهم را وظیفه خود می‌دانیم.

سردار احمد اخوان با اشاره به حضور مستمر و جهادی یگان‌های بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده شمال کشور، اظهار داشت: خدمات متنوع و گوناگونی در روزهای اخیر ارائه شده است که از جمله آن می‌توان به خدمات دندانپزشکی و عمل‌های جراحی بهداری نیروی زمینی سپاه اشاره کرد.

وی افزود: بالغ بر ۴۵۰ نفر خدمات دندانپزشکی در روز سوم برپایی بیمارستان صحرایی ارائه شده است.

فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با بیان انجام قریب به ۳۰ عمل جراحی و سی تی اسکن در سه روز برپایی بیمارستان صحرایی شهید شوشتری نیروی زمینی سپاه تاکید کرد: ما ۹ تیم سیار پزشکی در روز سوم برپایی بیمارستان صحرایی به مناطق سیل زده اعزام کردیم.

اخوان با اشاره به خدمات آزمایشگاهی ارائه شده در مناطق سیل زده تصریح کرد: قریب به ۹۰۰ نفر خدمات آزمایشگاهی، ۲۳۴ تست سونوگرافی و ۸۶۷۸ نفر کل خدمات پزشکی به مناطق سیل زده در روز سوم برپایی بیمارستان صحرایی شهید شوشتری نیروی زمینی سپاه بوده است‌.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تا هر زمان که لازم باشد برای خدمت رسانی به مردم عزیز استان‌های شمالی کشور در منطقه خواهیم ماند و این مهم را وظیفه خود می‌دانیم.

جراحی خدمت رسانی خدمت رسانی به مردم عمل جراحی روز سوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر